bikero [ -bitpie- ]
gdzie mozna obejzec film . . .
znacie jakies strony gdzie mozna obejzec film "Kevin sam w NY" ?
Coy2K [ Veteran ]
a nie mozesz poczekac do jutra az polsat pusci ?

Łyczek [ Legend ]
Koj ---> Raczej dzisiaj :)
Coy2K [ Veteran ]
17h to prawie jak jutro :)
bikero [ -bitpie- ]
nie mam polskiej tv :(

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Dla mnie, to co najmniej dziwne, że w USA nie sprzedają Amerykańskich filmów...
bikero [ -bitpie- ]
Dla mnie, to co najmniej dziwne kupowac filmy jak mozna je obejzec w necie za darmo
(jesli mozna)
podkreslam-filmy ktore sie raz , moze dwa razy obejzy
Łyczek [ Legend ]
bikero ---> Myślałem, że przypadkowo napisałeś ale "obejrzeć" tak się pisze ...
Myślę, że w necie nie ma do obejrzenia Kevina.

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Pfff...
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że dla Ciebie jest głupotą płacenie 99 centa za bułkę skoro tylko raz ją zeżresz...
Narmo [ nikt ]
W USA nie ma wypożyczalni DVD?
bikero [ -bitpie- ]
Łyczek - dzieki za poprawienie
meryphillia - film nie kosztuje 99c tylko okolo 40$
Narmo - nie w "moim" miescie

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Więc skoro nie stać Cię na film, to dopóki nie pojawi się w TV, to go nie oglądasz... proste?
Tym bardziej, że Tobie w USA grożą sensowne wyroki za ściąganie z P2P... :)
bikero [ -bitpie- ]
czytaj ze zrozumieniem-nie sciagac a ogladac w necie ! ! poza tym co to p2p ? ? ?
poki co znalazlem tv polsat 2 wiec moze i jest polsat albo cokolwiek gdzie moglbym obejrzec
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
No to dla Twojej wiadomości, raczej trudno będzie Ci obejrzeć film komercyjny "na necie"...
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Hmm... Haha... Dobra, nawet gdyby kosztowal te 40$ (Fakt, drozej jest, ale bez przesady) to przy zarobkach jakie sa tutaj raczej nie jest to duzy wydatek. Nie mowiac o tym, ze nowe filmy DVD sa po 20 $, a Ty placisz 40 za wypozyczenie...oooookej... Jedz na Greenpoint, widzialem tam amatorska wypozyczalnie filmow w spozywczym. Ponagrywane kanaly z Polski, wiec pewnie i taki swiateczny hit jak Kevin sam w domu sie znajdzie.
bikero [ -bitpie- ]
mam pelno filmow z greenpointu-za 12$ przegrywane.obejzalem raz i w kat wiec nie mam zamiaru kupowac.bez wzgleu na to ile mam kasy
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
No to masz problem, bedziesz musial sie obejsc smakiem i zrezygnowac z ogladania tego hitu.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
problem
Narmo [ nikt ]
mam pelno filmow z greenpointu-za 12$ przegrywane.obejzalem raz i w kat wiec nie mam zamiaru kupowac.bez wzgleu na to ile mam kasy
Tłumaczenie: Nigdy nie miałem zamiaru płacić za oglądanie czegoś, co widziałem pewnie już setki razy ale muszę obejrzeć po raz sto pierwszy i truć dupę innym. Do tego cygara podpalam dolarami taki jestem kasiasty.