GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gdzie mozna obejzec film . . .

05.01.2008
02:42
[1]

bikero [ -bitpie- ]

gdzie mozna obejzec film . . .

znacie jakies strony gdzie mozna obejzec film "Kevin sam w NY" ?

05.01.2008
02:57
[2]

Coy2K [ Veteran ]

a nie mozesz poczekac do jutra az polsat pusci ?

05.01.2008
02:59
smile
[3]

Łyczek [ Legend ]

Koj ---> Raczej dzisiaj :)

05.01.2008
03:02
[4]

Coy2K [ Veteran ]

17h to prawie jak jutro :)

05.01.2008
03:13
[5]

bikero [ -bitpie- ]

nie mam polskiej tv :(

05.01.2008
05:00
smile
[6]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Dla mnie, to co najmniej dziwne, że w USA nie sprzedają Amerykańskich filmów...

05.01.2008
05:11
[7]

bikero [ -bitpie- ]

Dla mnie, to co najmniej dziwne kupowac filmy jak mozna je obejzec w necie za darmo
(jesli mozna)
podkreslam-filmy ktore sie raz , moze dwa razy obejzy

05.01.2008
05:18
[8]

Łyczek [ Legend ]

bikero ---> Myślałem, że przypadkowo napisałeś ale "obejrzeć" tak się pisze ...

Myślę, że w necie nie ma do obejrzenia Kevina.

05.01.2008
05:18
smile
[9]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Pfff...
Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że dla Ciebie jest głupotą płacenie 99 centa za bułkę skoro tylko raz ją zeżresz...

05.01.2008
05:19
[10]

Narmo [ nikt ]

W USA nie ma wypożyczalni DVD?

05.01.2008
05:25
[11]

bikero [ -bitpie- ]

Łyczek - dzieki za poprawienie
meryphillia - film nie kosztuje 99c tylko okolo 40$
Narmo - nie w "moim" miescie

05.01.2008
05:28
smile
[12]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Więc skoro nie stać Cię na film, to dopóki nie pojawi się w TV, to go nie oglądasz... proste?

Tym bardziej, że Tobie w USA grożą sensowne wyroki za ściąganie z P2P... :)

05.01.2008
05:30
[13]

bikero [ -bitpie- ]

czytaj ze zrozumieniem-nie sciagac a ogladac w necie ! ! poza tym co to p2p ? ? ?
poki co znalazlem tv polsat 2 wiec moze i jest polsat albo cokolwiek gdzie moglbym obejrzec

05.01.2008
05:32
[14]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

No to dla Twojej wiadomości, raczej trudno będzie Ci obejrzeć film komercyjny "na necie"...

05.01.2008
07:12
[15]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Hmm... Haha... Dobra, nawet gdyby kosztowal te 40$ (Fakt, drozej jest, ale bez przesady) to przy zarobkach jakie sa tutaj raczej nie jest to duzy wydatek. Nie mowiac o tym, ze nowe filmy DVD sa po 20 $, a Ty placisz 40 za wypozyczenie...oooookej... Jedz na Greenpoint, widzialem tam amatorska wypozyczalnie filmow w spozywczym. Ponagrywane kanaly z Polski, wiec pewnie i taki swiateczny hit jak Kevin sam w domu sie znajdzie.

05.01.2008
07:16
[16]

bikero [ -bitpie- ]

mam pelno filmow z greenpointu-za 12$ przegrywane.obejzalem raz i w kat wiec nie mam zamiaru kupowac.bez wzgleu na to ile mam kasy

05.01.2008
07:18
[17]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

No to masz problem, bedziesz musial sie obejsc smakiem i zrezygnowac z ogladania tego hitu.

05.01.2008
08:15
[18]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

problem

05.01.2008
08:22
[19]

Narmo [ nikt ]

mam pelno filmow z greenpointu-za 12$ przegrywane.obejzalem raz i w kat wiec nie mam zamiaru kupowac.bez wzgleu na to ile mam kasy
Tłumaczenie: Nigdy nie miałem zamiaru płacić za oglądanie czegoś, co widziałem pewnie już setki razy ale muszę obejrzeć po raz sto pierwszy i truć dupę innym. Do tego cygara podpalam dolarami taki jestem kasiasty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.