GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koleś nie ma poczucia stylu?

05.01.2008
00:06
smile
[1]

req_ [ wet and dirty ]

Koleś nie ma poczucia stylu?

Co sądzicie o tej okładce? Wkleił mi ją pewien golowicz, a następnie pojechał po mnie mówiąc, że nie mam racji, ktytykując jego prace. Wkleje kawałek z gadu z moją opinią, wybaczcie styl:

11:46:33 PM req
kiepska
11:46:46 PM xxxs
dlaczego? kiepska....
11:47:10 PM req
po pierwsze, wyglada jak jakies g**no zrobione w prostym edytorze graficznym
11:47:18 PM req
rozciagniete obrazki, czcionki bez stylu
11:47:31 PM req
kolory pod napisami do dupy
11:47:37 PM req
nikt tego nie wezmie
11:47:43 PM xxx
takie czcionki były bodajże w ksgry kiedyś :)
11:47:56 PM req
dupa jasia chyba
11:48:08 PM xxx
a logo
11:48:26 PM req
beznadziejne
11:48:31 PM req
nierozpoznawalne w ogole
11:48:39 PM req
ta sama czcionka, jeden kawalek italic
11:48:45 PM req
i wrzucony obrazek bez pomyslu
11:48:52 PM req
jakas myszka z cholera wie czego
11:49:13 PM xxx
ksgry ma podobne ;P ty tylko potrafisz krytykować człowieku men zrób sam to zobaczymy co potrafisz :P
11:50:00 PM req
czlowieku, nie masz za grosz poczucia stylu?
11:50:03 PM req
tobie ci to sie podoba?
11:50:05 PM req
litosci
11:51:04 PM xxx
ale przyznać muszisz, że w okładce need the game logo jest wogóle gównianie nie?
11:51:31 PM req
porzednia, ktora wklejales?
11:51:51 PM req
dla mnie to byla jedna z lepszych okladek zinow
11:52:02 PM xxx
nie ma znaku rozpoznawczego :)
12:05:30 AM xxx
aha ale tutaj tekst też pisany w paincie był :P



Moim zdaniem ostatnia okładka jest bardzo dobra, jak dla internetowego pisma. Nie mam racji?


Koleś nie ma poczucia stylu? - req_
05.01.2008
00:08
[2]

N|NJA [ Senator ]

Czcionka totalnie z dupy i bez pomysłu. Rozkład kadrów też zresztą.

05.01.2008
00:10
smile
[3]

Nornidian [ Pretorianin ]

11:48:08 PM Hitmanos <--- To jest ten pewien GOLowicz?:D

A okładka rzeczywiście nie jest najwyższych lotów.

05.01.2008
00:11
[4]

dr. Acula [ Led Zeppelin ]

IMHO do dupy.

05.01.2008
00:11
[5]

GROM Giwera [ One Shot ]

req_ - jednej wiadomości z rozmowy z Hitmanosem nie wyXXXowałeś :)

okładka dołożona do posta tragiczna. Kolory słabe, zywkłe kwadraciki, bez pomysłu całkowitego, fotki rozciągnięte i trochę kiepsko dobrane. Dopiski do obrazków nijakie a czcionka też mogła by być ciut inna.

Okładka NEED The GAME jest przemyślana, widać trudn i pracę który ktoś w to włożył. Czcionka mimo że prosta to nie prostacka.

Jednak mimo wszystko okładka nie powala i ma parę niedoróbek (chociażby napis wiedźmin i czarna otoczka). Ale zachęca do otwarcia bardziej niż to po prawej.

05.01.2008
00:12
smile
[6]

Toolism [ GameDev ]

być może i nie wygląda najlepiej, ale sposób w jaki prowadziłeś dyskusję i twoje... obrazliwe argumenty, świadczą niestety o twoim poziomie drogi requ.

05.01.2008
00:12
[7]

Volk [ Senator ]

Nawet dla mnie - laika - widac dosc powazne niedociagniecia.

W jednym miejscu nie ocenzurowales 'Hitmanos' :P

05.01.2008
00:14
[8]

req_ [ wet and dirty ]

Toolism: Stary, z nim inaczej nie da sie gadać ;) Nic co mówie, nie bierze na poważnie, więc musiałem trochę zmienić "styl". Wkleja mi te swoje informacje o pismach co jakiś czas, prosząc o opinię, a gdy taką mówię kulturalnie i spokojnie, on to olewa, "nie znasz sie", i zostawia jak jest ;)

05.01.2008
00:16
smile
[9]

Coy2K [ Veteran ]

e tam, ja robie gorsze :))

05.01.2008
00:19
[10]

mineral [ Senator ]

Też jestem laikiem i od tej okładki po prawej mnie oczy rozbolały :/

05.01.2008
00:22
[11]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

logo nawet by się przyjęło ale to niżej...zbyt wszystko kanciaste, no i ta biała ramka. Ale tak to przynajmniej ma zajęcie :D. A robi coś poza okładką??

05.01.2008
00:22
[12]

MaciekJ [ Konsul ]

Wlasnie, Coy robi gorsze :P Koniec tematu :P

05.01.2008
00:23
[13]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Nie ja zakończę ale okładka jest nawet spoko tylko kolory po oczach dają żarem
*****KONIEC*****

05.01.2008
00:33
smile
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Widzę znaczne postępy od czasów 'Włącz Grę'.

PS. Może mi ktoś podesłać te czcionki na kompa? :)


co do okładki z linka (już na poważnie): osobiście wywaliłbym albo zmieniłbym napis recenzje... poza tym OK :) no, może jeszcze ze względu na to, że jest to pierwszy numer wypadałoby odsłonić cały tytuł, bo nie każdy musi się domyślić, że jest tam 'the' :)
hmm, dopiero teraz zauważyłem, że napisy crysis i wiedźmin na kolanie wycięte ze źródła :)

05.01.2008
00:48
smile
[15]

Hitmanos [ 47 ]

Dlatego została wybrana okładka z napisem "Need the Game" tylko myślę o zrobieniu jakiegoś porządnego loga tej nazwy no i fakt czarna "otoczka" z nazwy "Crysis" i "Wiedźmin" też powinna zniknąć

05.01.2008
00:50
[16]

Veriqs [ RASENGAN ]

fajna okładka "_"

05.01.2008
00:52
[17]

GROM Giwera [ One Shot ]

Hitmanos - ani słowa nie zrozumiałem. Ochłoń i napisz jeszcze raz.

05.01.2008
00:52
smile
[18]

doctore16 [ Pretorianin ]

o moj Boze, ale zenada. i pewno jeszcze gosciu mianuje sie "grafikiem komputerowym" - smiech na sali

05.01.2008
00:53
[19]

Dym14 [ C L I N I C ]

Napis Crysis i Wiedźmin obcinany w paincie? Albo twórca ma 2 lewe ręce.

05.01.2008
00:57
smile
[20]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

doctore16 --> Masz czelność wyśmiewać redaktora naczelnego tego poważanego pisma? Przez takich jak ty redaktorzy zinów lądują na bezrobociu.

05.01.2008
01:30
[21]

BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]

Tak to jest. Mialem kumpla, ktory swietnie znal PHP, html i te wszystkie inne duperele. Ale zmyslu artystycznego za grosz nie mial. Poczatkowe stronki w kolorystyce zielony jasny + czarny albo czerwony i niebieski. Potem sie poprawil i jakos do niego nie trafialo, ze jego strona oferujaca robienie "profesjonalnych stron interentowych" wyglada jak gowno ;).

05.01.2008
01:42
smile
[22]

Loon [ Panicz ]

Miałem podobną sytuację z pewnym forumowym grafikiem. Zrobił bardzo dobrą okładkę, ale do dziś nie potrafi zrozumieć, że daleką od ideału i gorszą niż robi inny grafik :). I pisało mu to już XX osób, a on nadal swoje ;). Ale to już kwestia psychiki chyba :). Ale boli go to i męczy. Już chyba wolałbym, żeby nigdy nie robił swojej wersji okładki...

A co do tematu - dlaczego teraz każdy głupi dzieciak robi zin? To naprawdę nie robi dobrej marki zinom, które przecież kiedyś tak dumnie reprezentowały (wstać) Załoga G i SS-NG (spocznij). Bloga jest zrobic duzo latwiej, a takie cos to moze miec dzis popularnosc X razy wieksza niz zin, na dodatek mozna na bieżąco aktualizować. Chyba, że dzieciaki kręci to, że zin się przede wszystkim robi i można przygotowywać nas na nadejście wydarzenia medialnego roku...

05.01.2008
09:53
smile
[23]

Kompo [ Legend ]

ZROBIĘ ZIN!

05.01.2008
10:03
smile
[24]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Loon ma racje poniekąd...

Każdy spammer marzący o własnym zinie, niech napisze jakiś sprawny artykuł w temacie: Combat Mission/ współczesne siły zbroje/ siły zbrojne II Wojny Światowej/ gry strategiczne, a być może bez szemrania zamieszczę go na swojej stronie. :D

Odrazu nie musicie się rzucać na własne, kieprawej jakości ziny, a u mnie macie większą szansę na zaistnienie w necie. ;P

05.01.2008
10:12
smile
[25]

Zlosnica_osw [ Chor��y ]

Nic specjalnego.. Te otoczki mogłyby zniknąć, zepsuły efekt. Czcionka taka zwyczajna jest. I prawie do wszystkiego można by się przyczepić. Ogólne mi się nie podoba :)

05.01.2008
10:16
[26]

cfs09 [ Konsul ]

Czy ktoś może odpowiedzieć mi na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie? Mianowicie czemu gdy ktoś mówi, że mu się coś nie podoba zaraz odezwie się ktoś z tekstem "spróbuj zrobić lepsze"?

A okładka to dno, zupelnie jak pierwsze okładki Playbacku ;)

05.01.2008
10:31
[27]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

LoL! Ale shit :P Sam zrobiłbym lepszą ;p Rzeczywiście koleś nie ma poczucia stylu.

05.01.2008
10:35
smile
[28]

Seboos [ Kapitan P.I.M.P. ]

Straszna pyta !

05.01.2008
10:50
[29]

Synchro [ Centurion ]

tobie ci to sie podoba? prawie po polsku. a okładka niespecjalnie ładna

05.01.2008
10:57
[30]

Hugunumana [ Konsul ]

BADZIEW!! w paincie zrobie lepsza:/

05.01.2008
11:02
[31]

Lolter [ Totally ]

Co to ma być w ogóle?Okładka?Bez żartów.Takie coś to jest Paint i 5 minut roboty.

05.01.2008
11:47
[32]

Fett [ Avatar ]

Okładka nędzna, ale od czegoś trzeba zacząć się uczyć :)

Loon - o ile dobrze pamiętam to Ty całe życie tworzyłeś ZINa ;) I o ile się nie mylę to stronę z dobrym humorem i radioktorematyja, a nie miales wtedy wiecej jak 13 lat :

05.01.2008
12:28
[33]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

jeszcze troche i będzie cool jak troche poćwiczysz

05.01.2008
12:34
[34]

kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]

Po co od razu każdy robi/ chce zrobić zin? Proponowałbym pierw napisać do jakiegoś serwisu internetowego, tam poćwiczyć pisanie recenzji, zapowiedzi etc. i dopiero się za to brać... ale, jak chcecie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.