
req_ [ wet and dirty ]
Koleś nie ma poczucia stylu?
Co sądzicie o tej okładce? Wkleił mi ją pewien golowicz, a następnie pojechał po mnie mówiąc, że nie mam racji, ktytykując jego prace. Wkleje kawałek z gadu z moją opinią, wybaczcie styl:
11:46:33 PM req
kiepska
11:46:46 PM xxxs
dlaczego? kiepska....
11:47:10 PM req
po pierwsze, wyglada jak jakies g**no zrobione w prostym edytorze graficznym
11:47:18 PM req
rozciagniete obrazki, czcionki bez stylu
11:47:31 PM req
kolory pod napisami do dupy
11:47:37 PM req
nikt tego nie wezmie
11:47:43 PM xxx
takie czcionki były bodajże w ksgry kiedyś :)
11:47:56 PM req
dupa jasia chyba
11:48:08 PM xxx
a logo
11:48:26 PM req
beznadziejne
11:48:31 PM req
nierozpoznawalne w ogole
11:48:39 PM req
ta sama czcionka, jeden kawalek italic
11:48:45 PM req
i wrzucony obrazek bez pomyslu
11:48:52 PM req
jakas myszka z cholera wie czego
11:49:13 PM xxx
ksgry ma podobne ;P ty tylko potrafisz krytykować człowieku men zrób sam to zobaczymy co potrafisz :P
11:50:00 PM req
czlowieku, nie masz za grosz poczucia stylu?
11:50:03 PM req
tobie ci to sie podoba?
11:50:05 PM req
litosci
11:51:04 PM xxx
ale przyznać muszisz, że w okładce need the game logo jest wogóle gównianie nie?
11:51:31 PM req
porzednia, ktora wklejales?
11:51:51 PM req
dla mnie to byla jedna z lepszych okladek zinow
11:52:02 PM xxx
nie ma znaku rozpoznawczego :)
12:05:30 AM xxx
aha ale tutaj tekst też pisany w paincie był :P
Moim zdaniem ostatnia okładka jest bardzo dobra, jak dla internetowego pisma. Nie mam racji?
N|NJA [ Senator ]
Czcionka totalnie z dupy i bez pomysłu. Rozkład kadrów też zresztą.

Nornidian [ Pretorianin ]
11:48:08 PM Hitmanos <--- To jest ten pewien GOLowicz?:D
A okładka rzeczywiście nie jest najwyższych lotów.
dr. Acula [ Led Zeppelin ]
IMHO do dupy.
GROM Giwera [ One Shot ]
req_ - jednej wiadomości z rozmowy z Hitmanosem nie wyXXXowałeś :)
okładka dołożona do posta tragiczna. Kolory słabe, zywkłe kwadraciki, bez pomysłu całkowitego, fotki rozciągnięte i trochę kiepsko dobrane. Dopiski do obrazków nijakie a czcionka też mogła by być ciut inna.
Okładka NEED The GAME jest przemyślana, widać trudn i pracę który ktoś w to włożył. Czcionka mimo że prosta to nie prostacka.
Jednak mimo wszystko okładka nie powala i ma parę niedoróbek (chociażby napis wiedźmin i czarna otoczka). Ale zachęca do otwarcia bardziej niż to po prawej.

Toolism [ GameDev ]
być może i nie wygląda najlepiej, ale sposób w jaki prowadziłeś dyskusję i twoje... obrazliwe argumenty, świadczą niestety o twoim poziomie drogi requ.
Volk [ Senator ]
Nawet dla mnie - laika - widac dosc powazne niedociagniecia.
W jednym miejscu nie ocenzurowales 'Hitmanos' :P
req_ [ wet and dirty ]
Toolism: Stary, z nim inaczej nie da sie gadać ;) Nic co mówie, nie bierze na poważnie, więc musiałem trochę zmienić "styl". Wkleja mi te swoje informacje o pismach co jakiś czas, prosząc o opinię, a gdy taką mówię kulturalnie i spokojnie, on to olewa, "nie znasz sie", i zostawia jak jest ;)

Coy2K [ Veteran ]
e tam, ja robie gorsze :))
mineral [ Senator ]
Też jestem laikiem i od tej okładki po prawej mnie oczy rozbolały :/
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
logo nawet by się przyjęło ale to niżej...zbyt wszystko kanciaste, no i ta biała ramka. Ale tak to przynajmniej ma zajęcie :D. A robi coś poza okładką??
MaciekJ [ Konsul ]
Wlasnie, Coy robi gorsze :P Koniec tematu :P
Zupsky z Bree [ Konsul ]
Nie ja zakończę ale okładka jest nawet spoko tylko kolory po oczach dają żarem
*****KONIEC*****

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Widzę znaczne postępy od czasów 'Włącz Grę'.
PS. Może mi ktoś podesłać te czcionki na kompa? :)
co do okładki z linka (już na poważnie): osobiście wywaliłbym albo zmieniłbym napis recenzje... poza tym OK :) no, może jeszcze ze względu na to, że jest to pierwszy numer wypadałoby odsłonić cały tytuł, bo nie każdy musi się domyślić, że jest tam 'the' :)
hmm, dopiero teraz zauważyłem, że napisy crysis i wiedźmin na kolanie wycięte ze źródła :)

Hitmanos [ 47 ]
Dlatego została wybrana okładka z napisem "Need the Game" tylko myślę o zrobieniu jakiegoś porządnego loga tej nazwy no i fakt czarna "otoczka" z nazwy "Crysis" i "Wiedźmin" też powinna zniknąć
Veriqs [ RASENGAN ]
fajna okładka "_"
GROM Giwera [ One Shot ]
Hitmanos - ani słowa nie zrozumiałem. Ochłoń i napisz jeszcze raz.

doctore16 [ Pretorianin ]
o moj Boze, ale zenada. i pewno jeszcze gosciu mianuje sie "grafikiem komputerowym" - smiech na sali
Dym14 [ C L I N I C ]
Napis Crysis i Wiedźmin obcinany w paincie? Albo twórca ma 2 lewe ręce.

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
doctore16 --> Masz czelność wyśmiewać redaktora naczelnego tego poważanego pisma? Przez takich jak ty redaktorzy zinów lądują na bezrobociu.
BBlacKK102 [ Generaďż˝ ]
Tak to jest. Mialem kumpla, ktory swietnie znal PHP, html i te wszystkie inne duperele. Ale zmyslu artystycznego za grosz nie mial. Poczatkowe stronki w kolorystyce zielony jasny + czarny albo czerwony i niebieski. Potem sie poprawil i jakos do niego nie trafialo, ze jego strona oferujaca robienie "profesjonalnych stron interentowych" wyglada jak gowno ;).

Loon [ Panicz ]
Miałem podobną sytuację z pewnym forumowym grafikiem. Zrobił bardzo dobrą okładkę, ale do dziś nie potrafi zrozumieć, że daleką od ideału i gorszą niż robi inny grafik :). I pisało mu to już XX osób, a on nadal swoje ;). Ale to już kwestia psychiki chyba :). Ale boli go to i męczy. Już chyba wolałbym, żeby nigdy nie robił swojej wersji okładki...
A co do tematu - dlaczego teraz każdy głupi dzieciak robi zin? To naprawdę nie robi dobrej marki zinom, które przecież kiedyś tak dumnie reprezentowały (wstać) Załoga G i SS-NG (spocznij). Bloga jest zrobic duzo latwiej, a takie cos to moze miec dzis popularnosc X razy wieksza niz zin, na dodatek mozna na bieżąco aktualizować. Chyba, że dzieciaki kręci to, że zin się przede wszystkim robi i można przygotowywać nas na nadejście wydarzenia medialnego roku...

Kompo [ Legend ]
ZROBIĘ ZIN!

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Loon ma racje poniekąd...
Każdy spammer marzący o własnym zinie, niech napisze jakiś sprawny artykuł w temacie: Combat Mission/ współczesne siły zbroje/ siły zbrojne II Wojny Światowej/ gry strategiczne, a być może bez szemrania zamieszczę go na swojej stronie. :D
Odrazu nie musicie się rzucać na własne, kieprawej jakości ziny, a u mnie macie większą szansę na zaistnienie w necie. ;P

Zlosnica_osw [ Chor��y ]
Nic specjalnego.. Te otoczki mogłyby zniknąć, zepsuły efekt. Czcionka taka zwyczajna jest. I prawie do wszystkiego można by się przyczepić. Ogólne mi się nie podoba :)
cfs09 [ Konsul ]
Czy ktoś może odpowiedzieć mi na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie? Mianowicie czemu gdy ktoś mówi, że mu się coś nie podoba zaraz odezwie się ktoś z tekstem "spróbuj zrobić lepsze"?
A okładka to dno, zupelnie jak pierwsze okładki Playbacku ;)
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
LoL! Ale shit :P Sam zrobiłbym lepszą ;p Rzeczywiście koleś nie ma poczucia stylu.

Seboos [ Kapitan P.I.M.P. ]
Straszna pyta !
Synchro [ Centurion ]
tobie ci to sie podoba? prawie po polsku. a okładka niespecjalnie ładna
Hugunumana [ Konsul ]
BADZIEW!! w paincie zrobie lepsza:/
Lolter [ Totally ]
Co to ma być w ogóle?Okładka?Bez żartów.Takie coś to jest Paint i 5 minut roboty.
Fett [ Avatar ]
Okładka nędzna, ale od czegoś trzeba zacząć się uczyć :)
Loon - o ile dobrze pamiętam to Ty całe życie tworzyłeś ZINa ;) I o ile się nie mylę to stronę z dobrym humorem i radioktorematyja, a nie miales wtedy wiecej jak 13 lat :
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
jeszcze troche i będzie cool jak troche poćwiczysz
kosik007 [ Epiphone Les Paul Studio ]
Po co od razu każdy robi/ chce zrobić zin? Proponowałbym pierw napisać do jakiegoś serwisu internetowego, tam poćwiczyć pisanie recenzji, zapowiedzi etc. i dopiero się za to brać... ale, jak chcecie...