
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
izzyKonto - MBank - Pytanie?
Ma ktos może konto bankowe "izzyKonto" w Mbanku? Lub wie ktos może, czy jak załoze to konto, to normalnie dostane karte, która będę mógł wypłacać pieniądze z bankomatów i płacić nia w sklepach?
Potrzebne mi jest to konto , bo zakładam własna strone internetową , google adsense itp, a mam 16 lat, a to całe izzyKonto mozna miec juz od 13.
Z góry dzieki za odpowiedzi
Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Tak, do izzyKonta wydawana jest karta debetowa - Visa Electron. Mozna nia wyplacac pieniadze z bankomatu oraz placic w sklepie, nie mozna natomiast placic nia w internecie.
Jesli natomiast potrzebna Ci karta z mozliwoscia placenia online, to mBank zarowno do eKonta jak i izzyKonta moze wydac Ci tzw. eKarte ->