GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

izzyKonto - MBank - Pytanie?

04.01.2008
23:45
smile
[1]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

izzyKonto - MBank - Pytanie?

Ma ktos może konto bankowe "izzyKonto" w Mbanku? Lub wie ktos może, czy jak załoze to konto, to normalnie dostane karte, która będę mógł wypłacać pieniądze z bankomatów i płacić nia w sklepach?

Potrzebne mi jest to konto , bo zakładam własna strone internetową , google adsense itp, a mam 16 lat, a to całe izzyKonto mozna miec juz od 13.

Z góry dzieki za odpowiedzi

05.01.2008
00:57
[2]

Father Michael [ Iscariot Paladin ]

Tak, do izzyKonta wydawana jest karta debetowa - Visa Electron. Mozna nia wyplacac pieniadze z bankomatu oraz placic w sklepie, nie mozna natomiast placic nia w internecie.

Jesli natomiast potrzebna Ci karta z mozliwoscia placenia online, to mBank zarowno do eKonta jak i izzyKonta moze wydac Ci tzw. eKarte ->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.