GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z czytnikiem kart (?) albo/i MS NET Framenetwork (?)!

04.01.2008
22:42
smile
[1]

sokoip [ Niggy Tardust ]

Problem z czytnikiem kart (?) albo/i MS NET Framenetwork (?)!

Nagle wysiadły mi porty USB i sloty w czytniku kart SD/CF/.... Eksplorator Windows nic nie widzi.
Jak podłączam kabelkiem aparat cyfrowy, słyszę dźwięk podłączanego sprzętu.

Zwykle w takich sytuacjach wyskakiwało okieno do przeglądania zawartości karty pamięci.


2 problem być może powiązany z ww.

Od pewnego czasu (tj. jak zainstalwałem NET Framework 1.1) muszę się logować do windowsa na swoje administratorskie (?) konto. Jak się tego pozbyć?
Nawet nie wiem czy ma to (logowanie z instalacją pakietu) coś ze sobą wspólnego ale jak pamiętam to zbiegło się to w czasie.
Do tej pory mnie nie irytowało ale już zaczyna.

04.01.2008
22:45
[2]

Taikun. [ NINTENDO ]

co do hasła: Uruchom > control userpasswords2 > odznacz "Aby używać tego komputera, blablabla"

jeśli chodzi o USB, spróbuj może wejść do Menadżera urządzeń i odistalować wszystkie porty usb, podatem oświeżyć listę i pozwolić żeby same się znalazły

04.01.2008
22:47
[3]

Narmo [ nikt ]

Problem nr 2:
Start --> Uruchom --> control userpasswords2

Problem nr 1:
Może po prostu autorun się wyłączył? Pojawiają się nowe dyski w "Mój Komputer"?

04.01.2008
23:17
[4]

sokoip [ Niggy Tardust ]

co do hasła: Uruchom > control userpasswords2 > odznacz "Aby używać tego komputera, blablabla"

Problem nr 2:
Start --> Uruchom --> control userpasswords2



dobra, to już zrobione, jednak ten NET... założył "jakieś konto do sieci", zlikwidowałem je i jest po staremu :)

=============

Odinstalowałem w "MU" wszystkie te sloty kart pamięci, restrt kompa, zainstalowały się - bez zmian, nic czytnik nie widzi. Prąd w nim jest bo się lampka zapala informująca o włożeniu karty.

Autostart działa (przynajmniej w DVD) jak wkładam płytkę z plikiem autorun.

04.01.2008
23:20
[5]

Taikun. [ NINTENDO ]

To może spróbuj wsadzić czytnik do innego wejścia USB na płycie głównej

04.01.2008
23:22
[6]

minius [ Senator ]

Nie Net Framenetwork, lecz NET Framework, ale to tak ad vocem.

Poza poradami, które koledzy Ci udzielili, proponowałbym albo odinstalować NET Framework 1.1 i następnie zainstalować wersję 2.0, albo od razu nadinstalować NET Frameworka 2.0.

Wersja 1.1 miała od cholery błędów.

04.01.2008
23:48
[7]

sokoip [ Niggy Tardust ]

minius => nie da rady, panel kontrolny do administrowania serwerem Battlefield 2 obsługuje tylko wersję 1.1 :(

jutro już zacznę grzebać w bebechach komputera,

05.01.2008
06:52
[8]

Plantator [ Prokonsul ]

Co do problemu 2 instalator NET cośtam załozył ci na kompie nowe konto użytkownika, skasuj je, albo uruchom control userpasswords2, ale lepiej je skasować i tak do niczego nie jest potrzebne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.