GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KTO lubi sie uczyc

04.01.2008
21:20
[1]

Daniosek777 [ Centurion ]

KTO lubi sie uczyc

W moim przypadku odpowiedz na to pytanie jest nie choc czasami lubie chodzic do szkoly bo jest włef.A wy lubicie sie uczyc

04.01.2008
21:21
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

nie po to się chodzi do szkoły by się uczyć tylko po to by ją zdać

04.01.2008
21:21
[3]

cfs09 [ Konsul ]

Ja nie, ale słyszałem, że są tacy masochiści.

04.01.2008
21:22
[4]

matejjj [ Centurion ]

kazdy.

ja np. nienawidze szkoly a i tak lubie sie uczyc. niekoniecznie matematyki czy fizyki a swoich zainteresowan - np. podstaw fotografii, ekonomii, programowania. takie rzeczy dla siebie. bez tego ludzie cierpia. nie sa ludzmi.

04.01.2008
21:22
smile
[5]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Lubisz chodzić do szkoły, bo CO w niej jest?

04.01.2008
21:23
smile
[6]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Może byś już poszedł spać?


KTO lubi sie uczyc - eLJot
04.01.2008
21:23
smile
[7]

Moshimo [ FullMetal ]

Ja uwielbiam.
I to sie nie tyczy tylko szkoly, ale ogolnie jesli chodzi o poznawanie nowych rzeczy.
Masochisci? hehe xD

04.01.2008
21:23
smile
[8]

Daniosek777 [ Centurion ]

szkoda ze trzeba chodzic do szkoly przez caly tydzien nie ale czasami lubie

04.01.2008
21:35
smile
[9]

pitrek22 [ Pretorianin ]

Człowiek uczy się całe życie, czyli wszyscy jesteśmy masochistami. Osobiście uwielbiam się uczyć wszystkiego.

04.01.2008
23:37
[10]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Nie lubię się uczyć czegoś, co mnie kompletnie nie interesuje - przedmiotów humanistycznych. Ja akurat mam wstręt do historii ;p No, może nawet lubię średniowiecze, bo to z fantasy się kojarzy, zbroje, miecze 'n all that shit, w przeciwieństwie do brata, który studiuje historie.

Inaczej trochę jest z przedmiotami ścisłymi - sytuacja zupełnie przeciwna. Może to wpływ czynnika z dzieciństwa (TV -> Cartoon Network -> Dexter's Laboratory :P), że mnie to tak prawie wszystko z tego fascynuje ;p

Podsumowując (czyli jak komuś się nie chce czytać powyższych bzdur) - uczyć się lubię tego co mnie interesuje, ale resztę jakoś ciężej znoszę.

EDIT: Wiedza to potęga... więc do roboty :P

04.01.2008
23:38
[11]

Fisz3k [ Pretorianin ]

Pewnie ze lubie.

04.01.2008
23:42
smile
[12]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

włef
<<<---

04.01.2008
23:43
smile
[13]

djforever [ Senator ]

[2]

04.01.2008
23:45
[14]

mineral [ Senator ]

Nie lubię, ale chcę.

04.01.2008
23:45
smile
[15]

jajko w imadle [ Konsul ]

jak jestem chory dłużej niż tydzień to pierdolca w domu dostaje i muszę wyjść... a że w szkole wszyscy znajomi są to z chęcią po przerwie idę. ale to chyba jedyny powód. Co do nauki... Matma, Fizyka i wszystko co związane z komputerami mi się po prostu podoba, więc czemu mam się nie uczyć?

04.01.2008
23:49
[16]

Yo5H [ ziefff ]

Przypuszczam, ze w tym wypadku autorowi chodzilo o zawezenie pola nauki do przedmiotow w szkole. I musze powiedziec, ze bedac juz w ostatecznym stadium swej, ze tak sie wyraze, edukacji ogolnej (klasa maturalna), to szkola uczy bardzo wielu podstawowych informacji z roznych dziedzin, ktore czlowiek zyjacy w naszym post-industrialnym spoleczenstwie po prostu znac powinien, jezeli chce miec w ogole jakies blade pojecie na temat swiata. Ale wracajac do pytania, moze czasem niektore przedmioty bywaja nudne, jednak mimo wszystko jest to proces wazny i potrzebny.

04.01.2008
23:58
[17]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

człowiek całe życie się uczy więc jestem ciekaw co zrobisz ze sobą jak miną czasy szkolne ? zapewne będziesz płakał rzewnymi łazmi za tymi czasami ;)

ja na codzien lubie się uczyć. przeważnie przedmioty ścisłe z wyszczególnieniem programowania, matematyki oraz fizyki.
ostatnio zauważyłem że w dzisiejszych czasach nie istnieje już pojęcie kujoństwa (przynajmniej w tej bardziej cywilizowanej warstwie społecznej), bo ten który się więcej nauczy temu będzie łatwiej w przyszłości ;) (chociaż tego typu filozofia niezabardzo odnosi się do naszego kraju, szkoda)

05.01.2008
08:35
[18]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

mojego kolegi brat chodzi do szkoły gdzie są lekcje w środe i czwartek i po 5 lekcji

05.01.2008
10:49
[19]

BunnyBunny [ Junior ]

hm. ja lubię się uczyć o tym, co mnie ciekawi. a szkoła nie powinna ograniczać się tylko do matematyki, fizyki itp. dlaczego nie można uczyć się akurat tego, co nam pasuje? bezsens. mówią że 'trzeba mieć pojęcie o wszystkim'. dobrze, ale chociażby po gimnazjum każdy już je ma. więc dlaczego później nie uczyć się tego, na co się ma ochotę?

05.01.2008
11:38
smile
[20]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

Wg.mnie te całe szkolnictwo to niepotrzebna bzdura.Kradnie dzieciństwo i przysparza wielu problemów.i racja że do szkoły chodzi się po to aby ją zdać a nie czegoś się nauczyć...uczyć powinno się tylko niezbędnych rzeczy a nie ułamków 3 stopnia itp. po kiego grzyba mi one kiedy się przydadzą, nigdy, zmarnuje tylko wiele czasu na ich naukę a i tak nic nie będe z tego mniał.

05.01.2008
11:42
[21]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Zuzizulu - szkoła nie kradnie dzieciństwa, ja akurat nie wyobrażam sobie swojego dzieciństwa bez szkoły i bez ludzi których się tam poznało i takich tam. Poza tym jak chcesz się uczyć czegoś, co Ci się przyda w życiu to idź do "zawodówy".

05.01.2008
11:47
smile
[22]

k4m [ Konsul ]

Lubię chodzić do szkoły i np. w te święta, a wcześniej w wakacje bardzo tęskniłem za szkołą, jednak nie lubię się uczyć ( ale są wyjątki od reguły) :)

05.01.2008
11:49
[23]

Fett [ Avatar ]

Zależy czego sie uczę :) Mi się zbliża pierwsza w życiu sesja i już nie mogę patrzyć na notatki z filozofii religii;)

05.01.2008
12:01
[24]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Ja nie za bardzo lubię się uczyc. Ale mus, to mus:(

05.01.2008
12:12
[25]

Kogee [ Konsul ]

Jeżeli jest to to, co lubię, to czemu nie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.