H@rd [ Pretorianin ]
O ulicznych bijatykach...
Cześć i czołem. Szukam jakiejś dobrej bijatyki w ulicznych realiach. W grę wchodzi zarówno PC jak i konsola. (w tym wypadku PS2) Czekam na propozycje :)
Darek21 [ Bloody ]
Jedyne co mi przychodzi do głowy to...
Urban Chaos
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
bez przesady ... urban chaos ? :D hahah

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Z racji, że jestem PCtowcem to nie powiem Ci żadnych tytułów na PS2. Polecam Fighting Force i The Rage . Może jeszcze Franko ;p Nic innego mi nie przychodzi do głowy.
Leon86 [ PREDATOR ]
Street Fighter (Uliczny Wojownik) w sam raz;)
A na serio to pamiętam tylko te tytuły:
The Rage
Fighting Force
State of Emergency
Urban Chaos
qLa [ MPO Proud Member ]
PS2
Urban Reign
Def Jam:Fight for New York
Szczegolnie druga pozycja jest imo swietna.
barejn [ El Magnifico ]
Zatorze Olsztyn City
Yo5H [ ziefff ]
Franko
Fighting Force
Zupsky z Bree [ Konsul ]
Choćmy na ustawkę 3D to jest dopiero gra

zalo [ Senator ]
nie słuchaj ich, oni mają zły gust...
TYLKO i wyłącznie
URBAN REIGN
BunnyBunny [ Junior ]
'pojechać do Lublina i nie dostać wpier*ol.'
fanatycy motoru. nie znoszę tego.