GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O ulicznych bijatykach...

04.01.2008
21:18
[1]

H@rd [ Pretorianin ]

O ulicznych bijatykach...

Cześć i czołem. Szukam jakiejś dobrej bijatyki w ulicznych realiach. W grę wchodzi zarówno PC jak i konsola. (w tym wypadku PS2) Czekam na propozycje :)

04.01.2008
21:18
[2]

Darek21 [ Bloody ]

Jedyne co mi przychodzi do głowy to...

Urban Chaos

04.01.2008
21:19
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

bez przesady ... urban chaos ? :D hahah

04.01.2008
23:45
smile
[4]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Z racji, że jestem PCtowcem to nie powiem Ci żadnych tytułów na PS2. Polecam Fighting Force i The Rage . Może jeszcze Franko ;p Nic innego mi nie przychodzi do głowy.

04.01.2008
23:48
[5]

Leon86 [ PREDATOR ]

Street Fighter (Uliczny Wojownik) w sam raz;)

A na serio to pamiętam tylko te tytuły:
The Rage
Fighting Force
State of Emergency
Urban Chaos

04.01.2008
23:49
[6]

qLa [ MPO Proud Member ]

PS2
Urban Reign
Def Jam:Fight for New York

Szczegolnie druga pozycja jest imo swietna.

04.01.2008
23:53
[7]

barejn [ El Magnifico ]

Zatorze Olsztyn City

04.01.2008
23:59
[8]

Yo5H [ ziefff ]

Franko
Fighting Force

05.01.2008
00:00
[9]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Choćmy na ustawkę 3D to jest dopiero gra

05.01.2008
00:05
smile
[10]

zalo [ Senator ]

nie słuchaj ich, oni mają zły gust...

TYLKO i wyłącznie

URBAN REIGN

05.01.2008
11:02
[11]

BunnyBunny [ Junior ]

'pojechać do Lublina i nie dostać wpier*ol.'
fanatycy motoru. nie znoszę tego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.