GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Długie, liniowe gry.

04.01.2008
20:50
smile
[1]

boskijaro [ Senator ]

Długie, liniowe gry.

Zauważyłem,że najbardziej wciągają mnie liniowe gry, ale z reguły największą ich bolączką jest to, że są krótkie :/ Otatnimi czasy pochłonął mnie HL2 (wraz z EP1 i EP2 , po prostu uczta), Portal, i teraz rozgrywam kampanie Frozen Throne - także mnie wciągnęła bardzo, ale jestem juz pod koniec :(
Szukam gier, które są liniowe, ale jednocześnie bardzo dobre - odpadają fps'y wojenne (CoD 4 skończyłem i bardzo mi sie spodobał, ale to współczesno-wojenna gra) i gry sportowe.Od razu dodam,że Wiedźmin mnie nie wciągnął.

04.01.2008
20:51
[2]

Taikun. [ NINTENDO ]

a gry na PS2 ? :)

04.01.2008
20:56
[3]

Leon86 [ PREDATOR ]

Half-Life 1
The Punisher
King-Kong
BioShock
Aliens vs Predator 2

Nie wiem czy chcesz starsze, czy nowsze i które grałeś już

04.01.2008
20:59
smile
[4]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Mafia.

04.01.2008
21:13
[5]

boskijaro [ Senator ]

Mam tylko PC'ta :p

HL1 nie wciagnal mnie
Punisher nie wiem co to :p
King-Kong oglądałem film i średnio mi sie podobał
BioShock skończyłem, cudowna gra
AvP2 grałem kiedyś, takie sobie

A Mafię to chyba bede musial obadać:>

04.01.2008
21:14
[6]

Taikun. [ NINTENDO ]

na PC to tylko FF7 i FF8 :)

04.01.2008
21:22
[7]

boskijaro [ Senator ]

Sorry, nie interesuje mnie japońszczyzna :)

04.01.2008
21:22
smile
[8]

cfs09 [ Konsul ]

Doom 3!

04.01.2008
21:25
[9]

AlienPL86 [ Połamany ludzik ]

Saga Baldur's Gate.

04.01.2008
21:40
[10]

Musich [ Pretorianin ]

Fahrenheit
The Longest Journey
Dreamfall

04.01.2008
21:43
smile
[11]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Gothic ---> bardzo liniowe idziesz i siekasz ( wykluczając qłesty)
PARIAH -------------------------------------------> JAK H** liniowe
I jeszcze LINIE 3D DEluxe Edition --> obrzydliwie liniowe

04.01.2008
21:53
[12]

Shadow_PL9 [ Konsul ]

-Może NFS:PS albo Juiced 2 :D. Gry są przecież bardzo liniowe[!!] jedziesz i skręcasz w wyznaczonych torach :D.
-Wspomniany Pariah
-Advent Rising - Najlepsza gra na Xboxa jaka grałem[!] i jest też na PC.
-Jericho
-Call of Cthulhu

04.01.2008
23:15
[13]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Saga BG jak wyżej Alien napisał - końca nie widać jak się gra, zwłaszcza na początku ;P

04.01.2008
23:21
smile
[14]

Zupsky z Bree [ Konsul ]

Tak to jest że na początku zazwyczj końca nie widać

04.01.2008
23:23
[15]

boskijaro [ Senator ]

Od kiedy BG jest liniowe ? :o skonczylem obie czesci

Lubie gry liniowe za to ,ze prowadzą nas jakby przez jakąś opowieść, czy w wypadku HL2 jak przez film :)

04.01.2008
23:47
[16]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Fabuła jest liniowa z tego co wiem... za to rozgrywka chyba nie. Jak BG nie pasuje, to na pewno Icewind Dale, ale w to chyba już grałeś sądząc po avatarze :P Może Lionheart?

04.01.2008
23:49
[17]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Loki - dluuuugi i liniowy :)

05.01.2008
00:14
[18]

mineral [ Senator ]

Diablo I i II.

05.01.2008
00:16
[19]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Doom I i II

05.01.2008
00:19
[20]

Volk [ Senator ]

Max Payne 1,2
Mafia

Liniowe jednak kazda z nich na gora kilka godzin. Tak to juz jest zazwyczaj, ze jak gra liniowa to na dlugo nie wystarcza.

05.01.2008
00:19
[21]

boskijaro [ Senator ]

Lionheart grałem , D1 i 2 zaliczone dawno, Loki no thx nie lubie takich hakenslaszy

05.01.2008
00:21
[22]

Sandro [ In Nod we trust! ]

Praktycznie całe serie Splinter Cell i Max Payne. Do tego można by jeszcze dorzucić Grim Fandango. Kto wie, czy nie wciągnąłby Cię jeszcze Hitman...?

05.01.2008
00:36
[23]

Dark Elf [ Konsul ]

2 wspaniale i bardzo niedocenione pozycje.

1. Fahrenheit - naprawde miodzik gierka :)wiem bo przeszdlem : >
MUSISZ ZAGRAC! : >
2. Kroniki Riddicka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.