
boskijaro [ Senator ]
Długie, liniowe gry.
Zauważyłem,że najbardziej wciągają mnie liniowe gry, ale z reguły największą ich bolączką jest to, że są krótkie :/ Otatnimi czasy pochłonął mnie HL2 (wraz z EP1 i EP2 , po prostu uczta), Portal, i teraz rozgrywam kampanie Frozen Throne - także mnie wciągnęła bardzo, ale jestem juz pod koniec :(
Szukam gier, które są liniowe, ale jednocześnie bardzo dobre - odpadają fps'y wojenne (CoD 4 skończyłem i bardzo mi sie spodobał, ale to współczesno-wojenna gra) i gry sportowe.Od razu dodam,że Wiedźmin mnie nie wciągnął.
Taikun. [ NINTENDO ]
a gry na PS2 ? :)
Leon86 [ PREDATOR ]
Half-Life 1
The Punisher
King-Kong
BioShock
Aliens vs Predator 2
Nie wiem czy chcesz starsze, czy nowsze i które grałeś już

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Mafia.
boskijaro [ Senator ]
Mam tylko PC'ta :p
HL1 nie wciagnal mnie
Punisher nie wiem co to :p
King-Kong oglądałem film i średnio mi sie podobał
BioShock skończyłem, cudowna gra
AvP2 grałem kiedyś, takie sobie
A Mafię to chyba bede musial obadać:>
Taikun. [ NINTENDO ]
na PC to tylko FF7 i FF8 :)
boskijaro [ Senator ]
Sorry, nie interesuje mnie japońszczyzna :)

cfs09 [ Konsul ]
Doom 3!
AlienPL86 [ Połamany ludzik ]
Saga Baldur's Gate.
Musich [ Pretorianin ]
Fahrenheit
The Longest Journey
Dreamfall

Zupsky z Bree [ Konsul ]
Gothic ---> bardzo liniowe idziesz i siekasz ( wykluczając qłesty)
PARIAH -------------------------------------------> JAK H** liniowe
I jeszcze LINIE 3D DEluxe Edition --> obrzydliwie liniowe
Shadow_PL9 [ Konsul ]
-Może NFS:PS albo Juiced 2 :D. Gry są przecież bardzo liniowe[!!] jedziesz i skręcasz w wyznaczonych torach :D.
-Wspomniany Pariah
-Advent Rising - Najlepsza gra na Xboxa jaka grałem[!] i jest też na PC.
-Jericho
-Call of Cthulhu
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Saga BG jak wyżej Alien napisał - końca nie widać jak się gra, zwłaszcza na początku ;P

Zupsky z Bree [ Konsul ]
Tak to jest że na początku zazwyczj końca nie widać
boskijaro [ Senator ]
Od kiedy BG jest liniowe ? :o skonczylem obie czesci
Lubie gry liniowe za to ,ze prowadzą nas jakby przez jakąś opowieść, czy w wypadku HL2 jak przez film :)
Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]
Fabuła jest liniowa z tego co wiem... za to rozgrywka chyba nie. Jak BG nie pasuje, to na pewno Icewind Dale, ale w to chyba już grałeś sądząc po avatarze :P Może Lionheart?
$ebs Master [ Profesor Oak ]
Loki - dluuuugi i liniowy :)
mineral [ Senator ]
Diablo I i II.
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Doom I i II
Volk [ Senator ]
Max Payne 1,2
Mafia
Liniowe jednak kazda z nich na gora kilka godzin. Tak to juz jest zazwyczaj, ze jak gra liniowa to na dlugo nie wystarcza.
boskijaro [ Senator ]
Lionheart grałem , D1 i 2 zaliczone dawno, Loki no thx nie lubie takich hakenslaszy
Sandro [ In Nod we trust! ]
Praktycznie całe serie Splinter Cell i Max Payne. Do tego można by jeszcze dorzucić Grim Fandango. Kto wie, czy nie wciągnąłby Cię jeszcze Hitman...?
Dark Elf [ Konsul ]
2 wspaniale i bardzo niedocenione pozycje.
1. Fahrenheit - naprawde miodzik gierka :)wiem bo przeszdlem : >
MUSISZ ZAGRAC! : >
2. Kroniki Riddicka