ch18 [ Konsul ]
telefon do 350 zl.jaki polecicie??
Jaki tel polecicie w tej cenie??aby w miare dobry aparat byl i mp3 jakies możliwe.zadnego k750i nie chce bo nie lezy mi on w guscie.Najlepiej jakby mozna przez gg gadac na nim.z gory thx
cfs09 [ Konsul ]
Eeee, Nokia 6230i.

Lolter [ Totally ]
Stacjonarny.
ch18 [ Konsul ]
nokii tej tez nie chce.jakies spv albo cos w tym stylu najlepiej
cfs09 [ Konsul ]
Sagem myx 411

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
cfs09 --> a nie Sagem my 411x < Nie radze tego telefonu spadnie na podłoge i sie szybka sie zbije ale mp3 ma dobre tylko aparat vga

Daniosek777 [ Centurion ]
ale nowy czy używany ?
Jak nowy to samsunga e250,a jak uzywany to samsunga d600 bo go mam i jest fajny
Mistrz Matii [ Pretorianin ]
nokia 3220
egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]
e250 to hmm szajs ( mój kolega go ma i po niecałym miesiącu używania nie zawsze chce sms wysyłać i często go zwiesza ;/) d600 to dobry wybór

sulej013 [ Chor��y ]
6680 to jst koma jakis rok tem wypadła z samochodu przy prędkości 60 km/h nawet się nie wyłączył oczywiście obudowa do wymiany bo szorował po drodze spory kawałek ale poza tym wszystko ok ma jeden minus spore rozmiary.
djforever [ Senator ]
SE W200. Tylko ma słaby aparat.
Nokia 3110.
Dayton [ Senator ]
na telefonie za 350 zl gadac na gg... za 350 zlotych to wogole fajnie jak telefon dziala poprawnie, jak chcesz gg to kup sobie mda 3 z qwerty klawiera to sie nada - teraz juz da sie tanio kupic
kondziol6 [ Centurion ]
Do 350zł:)...??? i żeby z mp3,gg,dobry był. Sądze że takich nie ma. Radziłbym Ci skoro nie chcesz za dużo kasy stracić to kup na mix plus. Weż np. Nokia 5200 za 1 zł.