GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra streetowa pytanie

04.01.2008
18:25
[1]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Gra streetowa pytanie

Wczoraj w CSI:NY było jak jeden z detektywów grał nazywająca się tam grę handball.Panowie jak się to nazywa po polsku i czy mogę dostać taki zestaw w Polsce ?Dziękuje za pomoc

04.01.2008
23:46
[2]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

UP

05.01.2008
00:22
[3]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

Chodzi Ci o to?

Jeśli tak, to raczej nie znajdziesz w Polsce żadnych zestawów do tej gry. Polskiej nazwy tej gry chyba nie ma. Większość kojarzy sobie handball z piłką ręczną, czyli grą zespołową, a nie z czymś takim, gdzie walczy tylko dwóch zawodników.

05.01.2008
08:08
[4]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

tak o to chodziło thx ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.