GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z c60

04.01.2008
17:46
[1]

Andruskill [ Pretorianin ]

Problem z c60

Mam problem z moją starą komą (od roku mam już se310i ale starą chce mamie oddać) a mianowicie gdy prubuję ją odpalić włącza się niebieski ekran i na tym koniec operacji włączania. Oddałem ją do serwisu lecz po kilku dniach znów się rozwaliła i straciłem tylko 30zł na marne.
Macie jakieś pomysły co z tym zrobić? [simens c60, próbowałem karte zmieniać (x2) ale nic nie pomogło]

04.01.2008
17:48
[2]

Hugunumana [ Konsul ]

znow siadlo oprogramowanie chyba-koszt naprawy to 25 zl w komisie

04.01.2008
17:57
[3]

kondziol6 [ Centurion ]

Może nie masz włożonej kary sim?

04.01.2008
18:12
[4]

DscMati [ Chor��y ]

W c60 jest soft jebni**y moj kumpel tez tak mial bardziej sie oplaca kupic cos innego np za 50zl i problem z bani

04.01.2008
18:12
[5]

Andruskill [ Pretorianin ]

Mam włożoną lecz chyba jak mówi Hugunumana to oprogramowanie siadło

04.01.2008
18:16
[6]

kondziol6 [ Centurion ]

Zobacz czy bateria, karta jest poprawnie włożona,czy nie ma pisaku albo czegoś tam w środku! Jak wszystko jest poprawnie to znaczy ze oprogramowanie siadlo;/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.