Andruskill [ Pretorianin ]
Problem z c60
Mam problem z moją starą komą (od roku mam już se310i ale starą chce mamie oddać) a mianowicie gdy prubuję ją odpalić włącza się niebieski ekran i na tym koniec operacji włączania. Oddałem ją do serwisu lecz po kilku dniach znów się rozwaliła i straciłem tylko 30zł na marne.
Macie jakieś pomysły co z tym zrobić? [simens c60, próbowałem karte zmieniać (x2) ale nic nie pomogło]
Hugunumana [ Konsul ]
znow siadlo oprogramowanie chyba-koszt naprawy to 25 zl w komisie
kondziol6 [ Centurion ]
Może nie masz włożonej kary sim?
DscMati [ Chor��y ]
W c60 jest soft jebni**y moj kumpel tez tak mial bardziej sie oplaca kupic cos innego np za 50zl i problem z bani
Andruskill [ Pretorianin ]
Mam włożoną lecz chyba jak mówi Hugunumana to oprogramowanie siadło
kondziol6 [ Centurion ]
Zobacz czy bateria, karta jest poprawnie włożona,czy nie ma pisaku albo czegoś tam w środku! Jak wszystko jest poprawnie to znaczy ze oprogramowanie siadlo;/