GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XCF-->JPG

04.01.2008
17:27
[1]

SirRuczek [ Junior ]

XCF-->JPG

Mam taki problem mianowicie nie wiem jak zamienić xcf na jpg. zrobiłem prace w gimpie ale nie moge jej umieścić w internecie bo nie wiem jak zmienić . Wie ktoś jak to zrobić??


P.S. obrazek do oceny :)

04.01.2008
17:27
[2]

Hugunumana [ Konsul ]

w jakims edytorze daj zapisz jako i zmien TYP!!

04.01.2008
17:31
[3]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

odpal przez gimpa i zapisz jako jpg :) Aibo w gimpie podczas zapisywanie dodaj na końcu nazwy .jpg

04.01.2008
17:31
[4]

SirRuczek [ Junior ]

Jak pubuje przenieść do Painta do przenosi tylko czarne tło.

04.01.2008
17:36
[5]

zmudix [ palnik ]

Otwórz w GIMPie i z menu "zapisz jako" na dole wybierz typ JPG.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.