GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

6280 czy Chocolate

04.01.2008
17:26
[1]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

6280 czy Chocolate

który z podanych w tytule telefonów jest lepszy;]

z góry dzięki:)

04.01.2008
17:27
[2]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Zdefiniuj "lepszy".

04.01.2008
17:28
smile
[3]

Hugunumana [ Konsul ]

osobiscie polecam Chocolate

04.01.2008
17:38
[4]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Mówią, że chocolate jest strasznie denerwujący i ma zbyt czuły "panel dotykowy". Moim zdaniem, LG niech robi pralki, odkurzacze, nie telefony :)

04.01.2008
17:48
[5]

djforever [ Senator ]

6280 ma mój kolega i naprawdę, super fonik. Ma ekstra wyświetlacz.
VV popieram :) a chocolate jest dla bab, ja bym się wstydził z takim czymś pokazać.

04.01.2008
17:49
[6]

klimson_ [ Konsul ]

Lg jest pedalski

04.01.2008
17:54
[7]

Igierr [ Isilven ]

Ja osobiście wybrałbym 6280.

04.01.2008
17:59
smile
[8]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

zdecydowanie 6280 !!

04.01.2008
18:04
[9]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

LG Chocolate ma moja siostra cioteczna to badziewie

04.01.2008
22:38
smile
[10]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

oki dzięki za rade;]

05.01.2008
22:41
[11]

PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]

W tej chwili mam nokie 6288 i jest wg mnie zajabiaszcza a LG to jakiś badziew nokia to prawdziwy telefon bo nie robi żadnego innego sprzętu niż telefony i ma doświadczenie jak masz brać telefon to nokia albo sony ericson

06.01.2008
12:40
[12]

mefek [ Konsul ]

Jak wcześniej koledzy napisali to bierz 6280. Chocolate to bardziej dla kobiet. Nokia robi porządne telefony a LG może robi porządne pralki a nie telefony.

06.01.2008
12:49
smile
[13]

endrju771 [ Teleinformatyk ]

Tylko Nokia! Najtrwalsze i najlepsze. Do dziś leży u mnie stara 3310, działa bez zarzutu.

06.01.2008
12:52
[14]

cinekk [ Baccara ]

6280, a lepiej 6288 to świetny telefon. Mój znajomy go ma, więc często mam z nim styczność. Robi bardzo dobrej jakości zdjęcia, ma dobry wyświetlacz i ŚWIETNY głośnik, który gra bardzo głośno i czysto. Polecam.

06.01.2008
12:56
[15]

hubs [ Liberty Direct ]

PUNISHER & HITMAN ---> bys sie zdziwił

06.01.2008
13:00
[16]

egzi9000 [ Mały_Dzielny_Toster ]

jak już coś z tych dwóch to 6280.. :P
ale w sumie bym wolał N70 ^^

06.01.2008
13:00
[17]

Radziu_1990 [ demo mnie samego ]

Według mnie 6280, bo sam prawie go kupiłem.

06.01.2008
13:04
[18]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

zdecydowanie odradzam Czekolatke bo jako ktos kto jest nieprzyzwyczajony do dotykowej klawiatury i to szczegolnie na telefonie typu slider to strasznie mnie to wkurzalo kiedo odruchowo kladlem palec na dotykowej czesci pod wyswietlaczem, czytajac lub ogladajac cos a tu dotyk sprawial nieporzadane dzialania :( telefon podobno jest fajny jak sie do niego czlowiek przyzwyczai ale do tego czasu potrafi nieraz wqrwic :/ slyszalem tez ze to bardzo awaryjny model wiec odradzam. Podobno Samsung robi duuuzo lepsze dotykowe telefony ale narazie nie mialem okazji tego sprawdzic (seria U itp)

06.01.2008
13:04
smile
[19]

malyb89 [ Oruma ]

a mnie właśnie padła 5510 :( dzielnie służyła mi od czterech lat w smutku i chwilach radości, nigdy jej nie zapomnę, moim zdaniem najlepszy telefon jaki powstał... ;p

06.01.2008
14:11
[20]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

oo kogo tu widze MMaaZZii heh:P
no oki czyli czekoladka odpada i zostaje 6280;]

06.01.2008
14:36
smile
[21]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Domin --> hehehe do uslug :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.