
scofield132 [ Pretorianin ]
kawał- o jasiu i pączkach
przychodzi jasiu do domu i patrzy że dziadek se siedzi i czyta gazete...
a więc poszedł do góry do małgosi na góre do pokoju.
pyta sie jej czy chce sie pobzykac ale ona mówi że jest dziewicą i że sie boi noi mówi ze jasiu nie mam pewnie prezerwatyw.
jasiu mówi że ma.noi mówi że jak bedzie ją bolec to ma krzyczeć pączek.no sie zaczeło.
dziadek słyszy na dole wołania-pączek,pączek,pączek...
ale nic sobie z tego nie robi.
po chwili znów pączek,pączek,...
ale dalej to ignorje...
i znów to sie powtarza.
dziadek nie wytrzymał wstał i zaczał walic w sufit i krzyczy-jasiu przestan już robic te pączki bo mi lukier na czoło leci!!!!!!!!!!!

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
haha?
Noi co?
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
haha??? bardzo śmieszne