
pooh_5 [ Rawr ]
Panda Antivir- problem
Mam Pande Antivirus + Firewall 2007... i za kazdym razem po wejsciu na serwer cod pojawia sie takie małe okienko czy przyznac punk busterowi pozwolenie na polaczenie... no i dzis przez przypadek kliknałem, aby mu tego pozwolenia nie przyznac- i teraz za nic nie moge mu go z powrotem przyznac w zwiazku z czym zostaje w kazdej mozliwej grze wyrzucony, jakies sugestie?
wchodzilem w firewall-> ustawienia zezwolenia na polaczenie, jest tam PnkBstrB.exe ( konkretnie o ten chodzi) i napis "brak polaczenia", probowalem to zmienic ale jakos mi nie wychodzi