GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Panda Antivir- problem

04.01.2008
17:00
smile
[1]

pooh_5 [ Rawr ]

Panda Antivir- problem

Mam Pande Antivirus + Firewall 2007... i za kazdym razem po wejsciu na serwer cod pojawia sie takie małe okienko czy przyznac punk busterowi pozwolenie na polaczenie... no i dzis przez przypadek kliknałem, aby mu tego pozwolenia nie przyznac- i teraz za nic nie moge mu go z powrotem przyznac w zwiazku z czym zostaje w kazdej mozliwej grze wyrzucony, jakies sugestie?

wchodzilem w firewall-> ustawienia zezwolenia na polaczenie, jest tam PnkBstrB.exe ( konkretnie o ten chodzi) i napis "brak polaczenia", probowalem to zmienic ale jakos mi nie wychodzi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.