trypak [ Czesio Fan ]
Problem ze słuchawkami.
Witajcie ,
Mam taki problem ze słuchawkami.
A mianowicie działa mi tylko jeden głośnik. Jest to irytującę , sprawdźcie sami.
W 90% jest to wina słuchawek , ale może da sie jakoś wyregulować.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam !
Ziku90 [ Ziku ]
Co za słuchawki, gdzie te słuchawki podpięte i w ogóle pełen opis :/
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
poruszaj kablem ... oddaj na gwarancję
sprawdź czy źródło dźwięku nadaje na dwa kanały
sprawdź ustawienia systemowe
milanista [ Brother Of Metal ]
normalna sprawa, u mnie po 8 miesiacach uzytkowania sluchawek tez jeden glosnik przestal kontaktowac (reagowal na kazde poruszenie kablem a ciezko cos robic bez poruszania kablem) Oddalem na gwarancje, oddali mi kase i kupilem sobie inne. Jak masz gwarancje to oddaj