GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze słuchawkami.

04.01.2008
16:52
[1]

trypak [ Czesio Fan ]

Problem ze słuchawkami.

Witajcie ,
Mam taki problem ze słuchawkami.
A mianowicie działa mi tylko jeden głośnik. Jest to irytującę , sprawdźcie sami.
W 90% jest to wina słuchawek , ale może da sie jakoś wyregulować.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam !

04.01.2008
16:56
[2]

Ziku90 [ Ziku ]

Co za słuchawki, gdzie te słuchawki podpięte i w ogóle pełen opis :/

04.01.2008
16:58
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

poruszaj kablem ... oddaj na gwarancję
sprawdź czy źródło dźwięku nadaje na dwa kanały
sprawdź ustawienia systemowe

04.01.2008
17:04
[4]

milanista [ Brother Of Metal ]

normalna sprawa, u mnie po 8 miesiacach uzytkowania sluchawek tez jeden glosnik przestal kontaktowac (reagowal na kazde poruszenie kablem a ciezko cos robic bez poruszania kablem) Oddalem na gwarancje, oddali mi kase i kupilem sobie inne. Jak masz gwarancje to oddaj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.