GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gra na PC pod pada

04.01.2008
16:14
smile
[1]

viesiek [ Legend ]

gra na PC pod pada

Mam sobie nowego pada (wygrałem, a co :) i szukam teraz jakiejś gierki na PC, w której mógłym go dobrze wykorzystać :) odpadają samochodówki i sportowe, bo to mnie nie rajcuje :)

04.01.2008
16:15
[2]

Slow Motion [ Konsul ]

Gearsy, ale nie jestem pewien czy tam każdy pad działa czy tylko te Iksboksowe.

04.01.2008
16:15
smile
[3]

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]

A chciałem jakąs sportową albo wyścigową zaoferować no:D

Hmm to może Saga Prince of Persia? Pamiętam jak grałem w 2 Trony na padzie i było zarąbiście;)

04.01.2008
16:18
[4]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Grałem na PC, na padzie w Resident Evil Nemesis. Nie narzekałem. No i jeszcze mogę polecić najnowsze 3 PoPy.

04.01.2008
16:19
smile
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Resident Evil 4
Devil May Cry 3
Tomb Raider: Anniversary

to może na początek :)

04.01.2008
16:20
[6]

viesiek [ Legend ]

PoP, hmm... brzmi nieźle, ściągne demko zobacze jak mi pójdzie :) coś jeszcze?? Resident Evil to nie dla mnie, za duży cykor jestem :)

04.01.2008
16:22
[7]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

viesiek --> Cold Fear

04.01.2008
16:29
smile
[8]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Jeszce mi się Oblivion przypomniał.

Poza tym przejrzałem inne fora w poszukiwaniu podobnych topiców. Oto wyniki:

- Legacy of Kain: Soul Reaver 2 i Defiance
- Metal Gear Solid 1 & 2
- Final Fantasy 7 & 8
- Halo
- Seria GTA
- Manhunt
- WE
- TMNT - Teenage Mutant Ninja Turtles

EDIT: No właśnie, Cold Fear jeszcze.

04.01.2008
16:31
smile
[9]

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]

ooo a mnie sie jeszcze przypomniało że grałem na padzie w King Konga :D to były dopiero emocje;) gierka jest niesamowita:D

04.01.2008
16:35
smile
[10]

viesiek [ Legend ]

całkiem sporo tego jest :)

dzięki za pomoc, coś na pewno sobie wybiore

04.01.2008
16:37
[11]

frer [ God of Death ]

Devil May Cry 3 jest najlepszy do sprawdzenia czy pad rzeczywiście jest dobry. Gra jest tak dynamiczna, że już po godzinie ręka boli jeśli pad jest tandetny (wiem co mówie, mam Tracer'a).
Poza tym gra po prostu świetna.

04.01.2008
16:42
[12]

cfs09 [ Konsul ]

PES 5, 6, 7, FIFY, NHLe, NBAje, seria THPS.

Pochwal się jakiego masz tego pada ;)

04.01.2008
16:46
smile
[13]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

cfs09--> Wiesz, co to czytanie ze zrozumieniem?

"odpadają samochodówki i sportowe"

04.01.2008
16:49
[14]

zmudix [ palnik ]

Grid Wars, Luxor, Zuma

04.01.2008
16:51
[15]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

Fahrenheit - swietna gra, ale granie w nia BEZ pad'a to mordega.

04.01.2008
16:52
[16]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Niezly timing viesiu. Tez mam od neidawna pada i szukam gier. :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.