
viesiek [ Legend ]
gra na PC pod pada
Mam sobie nowego pada (wygrałem, a co :) i szukam teraz jakiejś gierki na PC, w której mógłym go dobrze wykorzystać :) odpadają samochodówki i sportowe, bo to mnie nie rajcuje :)
Slow Motion [ Konsul ]
Gearsy, ale nie jestem pewien czy tam każdy pad działa czy tylko te Iksboksowe.

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]
A chciałem jakąs sportową albo wyścigową zaoferować no:D
Hmm to może Saga Prince of Persia? Pamiętam jak grałem w 2 Trony na padzie i było zarąbiście;)
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Grałem na PC, na padzie w Resident Evil Nemesis. Nie narzekałem. No i jeszcze mogę polecić najnowsze 3 PoPy.

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Resident Evil 4
Devil May Cry 3
Tomb Raider: Anniversary
to może na początek :)
viesiek [ Legend ]
PoP, hmm... brzmi nieźle, ściągne demko zobacze jak mi pójdzie :) coś jeszcze?? Resident Evil to nie dla mnie, za duży cykor jestem :)
Ozzie [ CD Projekt RED ]
viesiek --> Cold Fear

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Jeszce mi się Oblivion przypomniał.
Poza tym przejrzałem inne fora w poszukiwaniu podobnych topiców. Oto wyniki:
- Legacy of Kain: Soul Reaver 2 i Defiance
- Metal Gear Solid 1 & 2
- Final Fantasy 7 & 8
- Halo
- Seria GTA
- Manhunt
- WE
- TMNT - Teenage Mutant Ninja Turtles
EDIT: No właśnie, Cold Fear jeszcze.

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]
ooo a mnie sie jeszcze przypomniało że grałem na padzie w King Konga :D to były dopiero emocje;) gierka jest niesamowita:D

viesiek [ Legend ]
całkiem sporo tego jest :)
dzięki za pomoc, coś na pewno sobie wybiore
frer [ God of Death ]
Devil May Cry 3 jest najlepszy do sprawdzenia czy pad rzeczywiście jest dobry. Gra jest tak dynamiczna, że już po godzinie ręka boli jeśli pad jest tandetny (wiem co mówie, mam Tracer'a).
Poza tym gra po prostu świetna.
cfs09 [ Konsul ]
PES 5, 6, 7, FIFY, NHLe, NBAje, seria THPS.
Pochwal się jakiego masz tego pada ;)

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
cfs09--> Wiesz, co to czytanie ze zrozumieniem?
"odpadają samochodówki i sportowe"
zmudix [ palnik ]
Grid Wars, Luxor, Zuma
the_Night [ nie cierpię tolerancji ]
Fahrenheit - swietna gra, ale granie w nia BEZ pad'a to mordega.
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Niezly timing viesiu. Tez mam od neidawna pada i szukam gier. :P