GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto ma zdolności paranormalne?

04.01.2008
16:09
smile
[1]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

Kto ma zdolności paranormalne?

Tylko proszę bez żartów i głupich postów typu ja mam.Chodzi mi o to że jak ktoś ma to niech napisze jakie.

04.01.2008
16:09
[2]

Volk [ Senator ]

Ja nie mam.

04.01.2008
16:10
[3]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ja też nie mam.

04.01.2008
16:12
[4]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

No dobra, macie mnie. Ja tez nie mam.

04.01.2008
16:12
[5]

jewbacca [ Generaďż˝ ]

nie mam i ja

04.01.2008
16:12
smile
[6]

wysiak [ Generaďż˝ ]

David Blaine (i jego wszyscy nasladowcy, jak ten na zdjeciu - od samego podszywania sie pod Mistrza nabiera sie supermocy).

No i oczywiscie Twoja Stara.


Kto ma zdolności paranormalne? - wysiak
04.01.2008
16:12
[7]

.fakenickname [ Chor��y ]

Ja mam. Wygrałem kiedyś na paraolimpiadzie.

04.01.2008
16:12
smile
[8]

Lolter [ Totally ]

Niestety nie.

04.01.2008
16:14
smile
[9]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Ja dostałem w promocji w Tesco. Ale mana mi się skończyła. :(

04.01.2008
16:14
[10]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Ymmm... ynnn... yyyym... y-ymmm
Widze... morze spamu... ogromne... zalewa to forum... nic nie zostanie...

Pytales o cos?

04.01.2008
16:14
smile
[11]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Jakich zdolności byś oczekiwał? :)

kamyk :]

04.01.2008
16:15
[12]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

<--

04.01.2008
16:18
[13]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

5 10 14 19 22 39

Nie ma za co.

04.01.2008
16:20
[14]

Regis [ ]

Kurde, ja tez nie mam... Pech.

04.01.2008
16:20
smile
[15]

cycu2003 [ Legend ]

Ja mam . Wczoraj myłem zęby, patrze, a mój dezodorant sie przesunął o pare centymetrów w moją strone
zaczynam chyba zchizowac...

04.01.2008
16:22
[16]

boskijaro [ Senator ]

Umiem przejść kampanie Warcrafta3 Frozen Throne bez poradnika, to wykracza poza ludzkie możliwości

04.01.2008
16:22
[17]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Orl@ndo, pomyłka! Jutro będzie 5 10 14 19 26 39
proszę.

04.01.2008
16:22
smile
[18]

Buczo. [ ]

Ja mam. Wystarczy że pomyślę o tym i mogę beknąć albo pierdnąć. Potrafię też wyginać łyżki bez dotykania ich (np. za pomocą palnika).

04.01.2008
16:23
[19]

djforever [ Senator ]

Gdy zabijam osobę z takimi zdolnościami, otwieram jej czaszkę i przejmuję tę zdolność. Normalka.
W tym tygodniu zabiłem już 3 takie osoby... tendencję spadkową zaliczam :(

04.01.2008
16:25
smile
[20]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

No wiadomo, że zdolności paranormalne mam ja! :P
Mam coś zademonstrować? Dobra:

.

Taaa daaa

04.01.2008
16:25
[21]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

djforever - też tak masz?

04.01.2008
16:25
[22]

Lt.Matts [ I'll write my epitaph ]

ja mam. przewiduję debilność tego wątku

04.01.2008
16:32
smile
[23]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

O 16:40 ktoś wpiszę się do tego wątku. Ktoś o nicku rozpoczynającym się literą B, składającym się w sumie z dziewięciu liter/znaków. Tym kimś będzie...

04.01.2008
16:36
[24]

Tirane [ Konsul ]

Oprocz tego ze wladam blyskawicami to niee

04.01.2008
16:38
[25]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

widze przez ubrania.

04.01.2008
16:39
[26]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Wojduś, zupka instant ulozyla mi sie w 22, nie 26 wiec dalej bede stal przy swoim.

04.01.2008
16:40
smile
[27]

BE_WANTED [ Wymiatacz ]

:P

04.01.2008
16:41
[28]

nooze [ Konsul ]

umiem czytać, odychać i nie spać jednocześnie. liczy się?

04.01.2008
16:50
smile
[29]

Kompo [ Legend ]

Znam zasady ortografii, a to chyba w dzisiejszych czasach zalicza się do zdolności paranormalnych. ;)

04.01.2008
17:14
[30]

Chacal [ Senator ]

Kompo -> niektórzy twierdzą, że w czasach gdy dzieci uczyły się alfabetu z elementarza a nie z klawiatury, była to całkiem powszechna umiejętność, ale to chyba tylko legenda.

04.01.2008
17:15
smile
[31]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Kiedyś miałem sen, piękny sen, a w nim pytałem koleżankę o godzinę... Spełnił się, a na dodatek dostałem paluszka!

A i oczywiście:

spoiler start
DÓHUF NIE MA!
spoiler stop

04.01.2008
17:17
smile
[32]

barteqq [ world in conflict ]

potrafie na odleglosc banowac autorow kretynskich watkow -.-

04.01.2008
17:19
smile
[33]

techi [ Kami ]

Ja mam!

Zawsze jak przychodzę na imprezę to znika jakaś flaszka.
Cholera, nie wiem czemu;P

04.01.2008
17:21
[34]

gromusek [ Street View ]

umiem jednocześnie srac, palic fajke i pisac na laptopie. Jestem cool ?

04.01.2008
17:22
[35]

Blazkovitch [ Generał pułkownik ]

Kiedy dotykam na ulicy piersi nieznanych mi kobiet czerwienieją mi policzki.
Nadam się do Strefy11?

04.01.2008
17:23
smile
[36]

qLa [ MPO Proud Member ]

Ja potrafie wydawac dzwieki jakbym pierdzial za pomoca dloni i pachy

04.01.2008
17:24
[37]

EG2006_43107114 [ Senator ]

gromusek---> Jestem pod wrażeniem twoich umiejętności, mógłbyś dać zdjęcie jak to robisz? Na paleniu mi nie zależy, ale resztę bym chętnie zobaczył :)

04.01.2008
17:26
[38]

Kozi89 [ Senator ]

potrafię przewrócić powieki na drugą stronę. Czy to sie zalicza?

04.01.2008
17:27
[39]

gromusek [ Street View ]

EG2006_43107114 >>> to jak srasz zrob se zdjecie z laptopem na kolanach....

04.01.2008
17:30
smile
[40]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Potrafie wypierdziec Ode do Radosci

04.01.2008
17:32
smile
[41]

Andruskill [ Pretorianin ]

Ja umiem włoczyć i wyłączyć komputer!

Jestem spadkobiercą Billa Gatesa buhahaha! ciemna strona mocy rulez!

04.01.2008
17:33
[42]

ValkyreX [ Legend ]

Zaprawdę, przepowiadam CI, o Zuzizulu, że założenie jeszcze paru podobnych-głupich wątków może zakończyć twoją tutejszą karierę...

04.01.2008
17:44
[43]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

potarfie wskazującymi palcami dotknąć zewnętrzną części dłoni(tą bez linii papilarnych jak ktoś nie rozumie) ;)

04.01.2008
17:47
smile
[44]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

a ja potrafię zignorować ten wątek - o, tak! ;-)

04.01.2008
17:57
[45]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Orl@ndo, ja lałem przez klucz (utkneło mi nie ważne co) i wychodziło 26. A może tu chodzi o wynik pośredni, czyli 24?

04.01.2008
18:02
[46]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

kiedy pije sok z szklanki to go po chwili nie ma

04.01.2008
18:04
smile
[47]

kondziol6 [ Centurion ]

chyba nie:(

04.01.2008
18:06
smile
[48]

siekator [ Król Rybak ]

Potrafię czytać oczami

04.01.2008
18:09
smile
[49]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Nie wiem czy to uznać, ale gdy długo trzymam rękę w jednym miejscu, to gdy ją poruszę, to po chwili zaczyna mi drgać xD

04.01.2008
18:10
[50]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

nie mam

04.01.2008
18:17
[51]

Devil_Son [ Sponge! ]

No pewnie (!):

Ta ruda to facet.

Właśnie uratowałem ci życie. 5zł się należy.

04.01.2008
18:28
[52]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Widzę... Widzę... O Boże !! Odwróć się i sam zobacz co widzę !!

04.01.2008
18:34
smile
[53]

Tenshay [ co znowu? ]

---->


Kto ma zdolności paranormalne? - Tenshay
04.01.2008
18:36
[54]

Taikun. [ NINTENDO ]

I see dead people

04.01.2008
18:41
[55]

Deepdelver [ Legend ]

Tak, jestem odpychający.

04.01.2008
18:42
[56]

Dragon 0908 [ Legionista ]

ja mam jak budze się rano i boli mnie brzuch to w szkole będzie sajgon

04.01.2008
18:47
[57]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

A może by tak Hufakinkersowy murzynek ?! :D

04.01.2008
18:48
[58]

Aceofbase [ El Mariachi ]

potrafie trzepotac uszami

04.01.2008
18:49
smile
[59]

peter123456 [ Sun of a Beach ]

Jakby nie patrzeć umiem zwijać język w rurkę ;D

spoiler start
Nie każdy to potrafi !
spoiler stop

04.01.2008
18:55
[60]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

otK am icśonlodz ?enlamronarap
oklyT ęszorp zeb wótraż i hcipułg wótsop upyt aj mam.izdohC im o to eż kaj śotk am ot hcein
ezsipan eikaj.

04.01.2008
18:55
smile
[61]

Forageriss [ Pretorianin ]

To mnie najbardziej bawi :D Ktoś zakłada idiotyczny wątek, a wszyscy jadąc po tym kimś windują jego wątek na pierwsze miejsca i ładują nieograniczone ilości postów :D Może chodzi o nabijanie postów ;p Who f***in cares ;p
@peter123456 a ja umiem w rurkę boczno skrętna;p

04.01.2008
19:00
[62]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Umiem formować wysranego kloca na kształt czegoś, o czym pomysle

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.