
Zuzizulu [ Pretorianin ]
Kto ma zdolności paranormalne?
Tylko proszę bez żartów i głupich postów typu ja mam.Chodzi mi o to że jak ktoś ma to niech napisze jakie.
Volk [ Senator ]
Ja nie mam.
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ja też nie mam.
HumanGhost [ Generaďż˝ ]
No dobra, macie mnie. Ja tez nie mam.
jewbacca [ Generaďż˝ ]
nie mam i ja

wysiak [ Generaďż˝ ]
David Blaine (i jego wszyscy nasladowcy, jak ten na zdjeciu - od samego podszywania sie pod Mistrza nabiera sie supermocy).
No i oczywiscie Twoja Stara.
.fakenickname [ Chor��y ]
Ja mam. Wygrałem kiedyś na paraolimpiadzie.

Lolter [ Totally ]
Niestety nie.

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Ja dostałem w promocji w Tesco. Ale mana mi się skończyła. :(
kamyk_samuraj [ Senator ]
Ymmm... ynnn... yyyym... y-ymmm
Widze... morze spamu... ogromne... zalewa to forum... nic nie zostanie...
Pytales o cos?

Kumavan [ Bad to the bone ]
Jakich zdolności byś oczekiwał? :)
kamyk :]
***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
<--
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
5 10 14 19 22 39
Nie ma za co.
Regis [ ]
Kurde, ja tez nie mam... Pech.

cycu2003 [ Legend ]
Ja mam . Wczoraj myłem zęby, patrze, a mój dezodorant sie przesunął o pare centymetrów w moją strone
zaczynam chyba zchizowac...
boskijaro [ Senator ]
Umiem przejść kampanie Warcrafta3 Frozen Throne bez poradnika, to wykracza poza ludzkie możliwości
Wojduś [ Generaďż˝ ]
Orl@ndo, pomyłka! Jutro będzie 5 10 14 19 26 39
proszę.

Buczo. [ ]
Ja mam. Wystarczy że pomyślę o tym i mogę beknąć albo pierdnąć. Potrafię też wyginać łyżki bez dotykania ich (np. za pomocą palnika).
djforever [ Senator ]
Gdy zabijam osobę z takimi zdolnościami, otwieram jej czaszkę i przejmuję tę zdolność. Normalka.
W tym tygodniu zabiłem już 3 takie osoby... tendencję spadkową zaliczam :(

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
No wiadomo, że zdolności paranormalne mam ja! :P
Mam coś zademonstrować? Dobra:
.
Taaa daaa
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
djforever - też tak masz?
Lt.Matts [ I'll write my epitaph ]
ja mam. przewiduję debilność tego wątku

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
O 16:40 ktoś wpiszę się do tego wątku. Ktoś o nicku rozpoczynającym się literą B, składającym się w sumie z dziewięciu liter/znaków. Tym kimś będzie...
Tirane [ Konsul ]
Oprocz tego ze wladam blyskawicami to niee
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
widze przez ubrania.
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Wojduś, zupka instant ulozyla mi sie w 22, nie 26 wiec dalej bede stal przy swoim.

BE_WANTED [ Wymiatacz ]
:P
nooze [ Konsul ]
umiem czytać, odychać i nie spać jednocześnie. liczy się?

Kompo [ Legend ]
Znam zasady ortografii, a to chyba w dzisiejszych czasach zalicza się do zdolności paranormalnych. ;)
Chacal [ Senator ]
Kompo -> niektórzy twierdzą, że w czasach gdy dzieci uczyły się alfabetu z elementarza a nie z klawiatury, była to całkiem powszechna umiejętność, ale to chyba tylko legenda.

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Kiedyś miałem sen, piękny sen, a w nim pytałem koleżankę o godzinę... Spełnił się, a na dodatek dostałem paluszka!
A i oczywiście:

barteqq [ world in conflict ]
potrafie na odleglosc banowac autorow kretynskich watkow -.-

techi [ Kami ]
Ja mam!
Zawsze jak przychodzę na imprezę to znika jakaś flaszka.
Cholera, nie wiem czemu;P
gromusek [ Street View ]
umiem jednocześnie srac, palic fajke i pisac na laptopie. Jestem cool ?
Blazkovitch [ Generał pułkownik ]
Kiedy dotykam na ulicy piersi nieznanych mi kobiet czerwienieją mi policzki.
Nadam się do Strefy11?

qLa [ MPO Proud Member ]
Ja potrafie wydawac dzwieki jakbym pierdzial za pomoca dloni i pachy
EG2006_43107114 [ Senator ]
gromusek---> Jestem pod wrażeniem twoich umiejętności, mógłbyś dać zdjęcie jak to robisz? Na paleniu mi nie zależy, ale resztę bym chętnie zobaczył :)
Kozi89 [ Senator ]
potrafię przewrócić powieki na drugą stronę. Czy to sie zalicza?
gromusek [ Street View ]
EG2006_43107114 >>> to jak srasz zrob se zdjecie z laptopem na kolanach....

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Potrafie wypierdziec Ode do Radosci

Andruskill [ Pretorianin ]
Ja umiem włoczyć i wyłączyć komputer!
Jestem spadkobiercą Billa Gatesa buhahaha! ciemna strona mocy rulez!
ValkyreX [ Legend ]
Zaprawdę, przepowiadam CI, o Zuzizulu, że założenie jeszcze paru podobnych-głupich wątków może zakończyć twoją tutejszą karierę...
Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
potarfie wskazującymi palcami dotknąć zewnętrzną części dłoni(tą bez linii papilarnych jak ktoś nie rozumie) ;)

Viroxis [ Generaďż˝ ]
a ja potrafię zignorować ten wątek - o, tak! ;-)
Wojduś [ Generaďż˝ ]
Orl@ndo, ja lałem przez klucz (utkneło mi nie ważne co) i wychodziło 26. A może tu chodzi o wynik pośredni, czyli 24?
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
kiedy pije sok z szklanki to go po chwili nie ma

kondziol6 [ Centurion ]
chyba nie:(

siekator [ Król Rybak ]
Potrafię czytać oczami

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Nie wiem czy to uznać, ale gdy długo trzymam rękę w jednym miejscu, to gdy ją poruszę, to po chwili zaczyna mi drgać xD
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
nie mam
Devil_Son [ Sponge! ]
No pewnie (!):
Ta ruda to facet.
Właśnie uratowałem ci życie. 5zł się należy.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Widzę... Widzę... O Boże !! Odwróć się i sam zobacz co widzę !!
Taikun. [ NINTENDO ]
I see dead people
Deepdelver [ Legend ]
Tak, jestem odpychający.
Dragon 0908 [ Legionista ]
ja mam jak budze się rano i boli mnie brzuch to w szkole będzie sajgon
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
A może by tak Hufakinkersowy murzynek ?! :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
potrafie trzepotac uszami

peter123456 [ Sun of a Beach ]
Jakby nie patrzeć umiem zwijać język w rurkę ;D
***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
otK am icśonlodz ?enlamronarap
oklyT ęszorp zeb wótraż i hcipułg wótsop upyt aj mam.izdohC im o to eż kaj śotk am ot hcein
ezsipan eikaj.

Forageriss [ Pretorianin ]
To mnie najbardziej bawi :D Ktoś zakłada idiotyczny wątek, a wszyscy jadąc po tym kimś windują jego wątek na pierwsze miejsca i ładują nieograniczone ilości postów :D Może chodzi o nabijanie postów ;p Who f***in cares ;p
@peter123456 a ja umiem w rurkę boczno skrętna;p
*_*Cypriani [ White Trash ]
Umiem formować wysranego kloca na kształt czegoś, o czym pomysle