GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomocy

04.01.2008
16:08
smile
[1]

STALKER$$ [ Junior ]

pomocy

dostałem niedawno gothic 1 i urzywalem do niej kodów ale nadal nie rozgryzłem jak uzywa sie kodu na teleport jezeli ktos bedzie cos o tym wiedzial niech wali do mnie na gadu gadu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.