STALKER$$ [ Junior ]
pomocy
dostałem niedawno gothic 1 i urzywalem do niej kodów ale nadal nie rozgryzłem jak uzywa sie kodu na teleport jezeli ktos bedzie cos o tym wiedzial niech wali do mnie na gadu gadu