scofield132 [ Pretorianin ]
czy miałeś\miałaś przyjemnośc oglądać film bogeyman 2
takie pytanie mam. czy ktoś oglądał bogeyman 2?
dobry film czy nie?
elo.ziom [ Pretorianin ]
Dziś go obejrze i napisze jak wrażenia ;)
Volk [ Senator ]
Mialem nieprzyjemnosc obejrzec Boogeyman 1. Na dwojke nie skusze sie.

earthquake [ Mr Brightside ]
To jest coś o Czarnym Ludzie z szafy?

scofield132 [ Pretorianin ]
tak taki fagas wyskakiwał z szafy i wtedy ten głowny bohater robił w portki