GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy miałeś\miałaś przyjemnośc oglądać film bogeyman 2

04.01.2008
15:50
[1]

scofield132 [ Pretorianin ]

czy miałeś\miałaś przyjemnośc oglądać film bogeyman 2

takie pytanie mam. czy ktoś oglądał bogeyman 2?
dobry film czy nie?

04.01.2008
15:51
[2]

elo.ziom [ Pretorianin ]

Dziś go obejrze i napisze jak wrażenia ;)

04.01.2008
15:52
[3]

Volk [ Senator ]

Mialem nieprzyjemnosc obejrzec Boogeyman 1. Na dwojke nie skusze sie.

04.01.2008
15:55
smile
[4]

earthquake [ Mr Brightside ]

To jest coś o Czarnym Ludzie z szafy?

04.01.2008
15:57
smile
[5]

scofield132 [ Pretorianin ]

tak taki fagas wyskakiwał z szafy i wtedy ten głowny bohater robił w portki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.