
adm89 [ Pretorianin ]
wykryto niezgodność z opr. emulującym - problem
Witam, kupiłem FIFA MANAGER 08 (oryginalny, żeby nie było) i wszystko fajnie. Ale po zainstalowaniu najnowszego patcha pojawia się błąd :,,Wykryto niezgodność z oprogramowaniem emulującym" . Domyślam się że chodzi o daemona którego usunołem. Ale t onic nie dało, pewnie zostały jakieś śmieci w rejestrze. Coś tam znalazłem i usonołem ale bez rezultatu. co z tym fantem zrobić? Przecież nie bede wgrywał cracka na oryginał. A swoją drogą to skandal żeby stosować takie zabezpieczenia które tylko uprzykrzaja życie uczciwym graczom. A daemon może być równie dobrze stosowany z dobrymi intencjami. Mogłbym grać na 1.o ale zależy mi na tym patch bo sporo poprawia...
PS Sorry za dwa wątki ale komp mi sie sresetował i myślałem że tamten się nie utworzył...
provos [ Generaďż˝ ]
Wgraj sobie jakiś mini-image albo no-dvd patch. Jak tak robię nawet z oryginałami, po co ma płyta szumieć w napędzie? Najlepszy jest mini-image, bo nie modyfikuje pliku exe i można normalnie patchować grę.