GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedzmin - problem (dziwne)

04.01.2008
15:42
smile
[1]

NRG [ Centurion ]

Wiedzmin - problem (dziwne)

Launcher wiedzmina wogole nie chce sie uruchomic. Wczesniej nie mialem zadnych problemow...wie ktos czym moze byc to spowodowane ?

04.01.2008
15:43
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

Mialem tak na wersji 1.1. Odpalalo sie po 3-4 minutach:D

04.01.2008
15:46
[3]

NRG [ Centurion ]

patcha mam 1.2....

04.01.2008
15:50
[4]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Przeinstaluj grę.

04.01.2008
15:51
[5]

NRG [ Centurion ]

3 razy...i nie pomoglo

07.01.2008
13:04
[6]

Walcott [ Legionista ]

A masz oryginał?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.