
NRG [ Centurion ]
Wiedzmin - problem (dziwne)
Launcher wiedzmina wogole nie chce sie uruchomic. Wczesniej nie mialem zadnych problemow...wie ktos czym moze byc to spowodowane ?

eJay [ Gladiator ]
Mialem tak na wersji 1.1. Odpalalo sie po 3-4 minutach:D
NRG [ Centurion ]
patcha mam 1.2....
ślimok [ Komandor Shepard ]
Przeinstaluj grę.
NRG [ Centurion ]
3 razy...i nie pomoglo
Walcott [ Legionista ]
A masz oryginał?