GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MoH Airborne- skąd ściągnąć demko?

04.01.2008
15:35
[1]

arbuz91 [ Pretorianin ]

MoH Airborne- skąd ściągnąć demko?

elo,

ściągałem demo tej gierki z PC Word Komputer, ale przy 60% wyskoczył bląd, że nie ma miejsca na dysku. Problem jest w tym, że nie mam opcji zapisania gry w innym miejscu i odrazu mi sie zapisuje na pulpit. Wiecie jak mogę zrobić, abym mógl sobie wybrać miejsce zapisu?

04.01.2008
15:39
smile
[2]

SanthiX [ Almost Saint ]

Ale za pomocą czego ściągasz?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.