arbuz91 [ Pretorianin ]
MoH Airborne- skąd ściągnąć demko?
elo,
ściągałem demo tej gierki z PC Word Komputer, ale przy 60% wyskoczył bląd, że nie ma miejsca na dysku. Problem jest w tym, że nie mam opcji zapisania gry w innym miejscu i odrazu mi sie zapisuje na pulpit. Wiecie jak mogę zrobić, abym mógl sobie wybrać miejsce zapisu?

SanthiX [ Almost Saint ]
Ale za pomocą czego ściągasz?