
Matti93 [ Legionista ]
Kto wygra ligę MISTRZÓw??
Oto jest pytanie?/Mocni są londyńczycy z Arsenalu Lodnyn . Ostatnio do roboty wziął się Liverpool. Ac Milan dobrze sobie radzi. Fc Barcelona także nieźle .
WIĘC KTO WYGRA????????????

Credenz [ Centurion ]
wierzę, że będzie do Manchester United :)
a kto wygra skok przez kozła w tym sezonie?? zostali sami najmocniejsi zawodnicu i zapowiada sie ciekawa rywalizacja

Volk [ Senator ]
Sven Hannawald!
[edit]
Ups, zmieniles dyscypline.

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]
Fc Barcelona !!!!

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
Kanonierzy !!
Do boju Arsenal !!
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Moja kochana Chelsea!
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Real Madrid. !
pawloki [ TheGman ]
Moim zdaniem Manchester United ale ma też duże szanse Chelsea.
$ebs Master [ Profesor Oak ]
Manchester albo Arsenal :) puchar musi byc w tym roku angielski
Bechemoth [ Konsul ]
No nie pierwszy wątek w pasującej kategorii jestem pod wrażeniem!
A tak na serio to Adam Małysz!

Kazio5 [ Konsul ]
Cześć DjPeja11
wornock [ Armin van Buuren ]
Inter Mediolan
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Teraz to trudno ocenić. Ale chciałbym żeby MU
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Stawiam na kogoś z trójki: ManU, Real, Liverpool. Szkoda, że nie znoszę tych drużyn:P
HumanGhost [ Generaďż˝ ]
Milan. Po prostu. :-)
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Madrid Madrid Real Real Madrid
cfs09 [ Konsul ]
Pewnie jak co roku Milan ;) Chociaż niespodziewanym faworytem może okazać się Arsenal.

miki5 [ POLPAKfan ]
Moim zdaniem będzie ManU albo Real Madryt. Oczywiście duże szanse mają też zespoły wymienione przez was :)

siekator [ Król Rybak ]
Król Rybak zapanuje nad światem (tak jak nakazuje proroctwo) i zniesie ten marny sport.

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]
Moim zdanie powinien wygrać londyński zespół Arsenal lub Chelsea

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Chciałbym by był to Arsenal.

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
Liverpool FC.

*_*Cypriani [ White Trash ]
Miejmy nadzieję, że FC BARCELONA :]
szaszłyka? [ Leo Messi ]
Powinienem powiedzieć że Barcelona ale niestety tak nie powiem bo powiem że Arsenal
Zuzizulu [ Pretorianin ]
Zapwne arsenal bo to najlepszy klub lub brcelona bo gra tam henry.

Matti93 [ Legionista ]
ja tez stawiam na arsenal ale nie dlatego ze go lubie ale dla tego ze jest pierwszy w angielskiej lidze lub barca ale duze szanse ma MU