GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto wygra ligę MISTRZÓw??

04.01.2008
15:08
smile
[1]

Matti93 [ Legionista ]

Kto wygra ligę MISTRZÓw??

Oto jest pytanie?/Mocni są londyńczycy z Arsenalu Lodnyn . Ostatnio do roboty wziął się Liverpool. Ac Milan dobrze sobie radzi. Fc Barcelona także nieźle .

WIĘC KTO WYGRA????????????

04.01.2008
15:09
smile
[2]

Credenz [ Centurion ]

wierzę, że będzie do Manchester United :)

a kto wygra skok przez kozła w tym sezonie?? zostali sami najmocniejsi zawodnicu i zapowiada sie ciekawa rywalizacja

04.01.2008
15:09
smile
[3]

Volk [ Senator ]

Sven Hannawald!

[edit]
Ups, zmieniles dyscypline.

04.01.2008
15:12
smile
[4]

KorniSHoN 11 [ Szkodnik ]

Fc Barcelona !!!!

04.01.2008
15:13
smile
[5]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Kanonierzy !!
Do boju Arsenal !!

04.01.2008
15:17
[6]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Moja kochana Chelsea!

04.01.2008
15:22
[7]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Real Madrid. !

04.01.2008
15:22
[8]

pawloki [ TheGman ]

Moim zdaniem Manchester United ale ma też duże szanse Chelsea.

04.01.2008
15:23
[9]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Manchester albo Arsenal :) puchar musi byc w tym roku angielski

04.01.2008
15:24
[10]

Bechemoth [ Konsul ]

No nie pierwszy wątek w pasującej kategorii jestem pod wrażeniem!

A tak na serio to Adam Małysz!

04.01.2008
15:26
smile
[11]

Kazio5 [ Konsul ]

Cześć DjPeja11

04.01.2008
15:31
[12]

wornock [ Armin van Buuren ]

Inter Mediolan

04.01.2008
15:34
[13]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Teraz to trudno ocenić. Ale chciałbym żeby MU

04.01.2008
15:49
[14]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Stawiam na kogoś z trójki: ManU, Real, Liverpool. Szkoda, że nie znoszę tych drużyn:P

04.01.2008
15:53
[15]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Milan. Po prostu. :-)

04.01.2008
19:17
[16]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Madrid Madrid Real Real Madrid

04.01.2008
19:19
[17]

cfs09 [ Konsul ]

Pewnie jak co roku Milan ;) Chociaż niespodziewanym faworytem może okazać się Arsenal.

04.01.2008
19:22
smile
[18]

miki5 [ POLPAKfan ]

Moim zdaniem będzie ManU albo Real Madryt. Oczywiście duże szanse mają też zespoły wymienione przez was :)

04.01.2008
19:23
smile
[19]

siekator [ Król Rybak ]

Król Rybak zapanuje nad światem (tak jak nakazuje proroctwo) i zniesie ten marny sport.

04.01.2008
19:25
smile
[20]

<XardaS> [ Shadow Thief of Amn ]

Moim zdanie powinien wygrać londyński zespół Arsenal lub Chelsea

04.01.2008
19:27
smile
[21]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Chciałbym by był to Arsenal.

04.01.2008
19:29
smile
[22]

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]

Liverpool FC.

04.01.2008
19:32
smile
[23]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Miejmy nadzieję, że FC BARCELONA :]

04.01.2008
19:34
[24]

szaszłyka? [ Leo Messi ]

Powinienem powiedzieć że Barcelona ale niestety tak nie powiem bo powiem że Arsenal

04.01.2008
20:19
[25]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

Zapwne arsenal bo to najlepszy klub lub brcelona bo gra tam henry.

05.01.2008
10:35
smile
[26]

Matti93 [ Legionista ]

ja tez stawiam na arsenal ale nie dlatego ze go lubie ale dla tego ze jest pierwszy w angielskiej lidze lub barca ale duze szanse ma MU

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.