GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wiedzmin i sterowanie myszka

04.01.2008
15:00
[1]

traton [ Pretorianin ]

Wiedzmin i sterowanie myszka

Witam. Wie ktoś może jak ustawić w grze tak aby prawym przyciskiem wyszy można było chodzić do przodu, a lewym atakować? Próbuję i jakoś nie mogę. Z reguły we wszystkich grach można, a szczerze powiem że takie sterowanie jest chyba najlepsze.

04.01.2008
15:01
smile
[2]

Orzołek [ Centurion ]

takie sterowanie jest dziwne........ osobiście wybieram standarowe

04.01.2008
15:02
[3]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Nie ma możliwości tak głębokiej zmiany ustawień sterowania w Wiedźminie.

04.01.2008
15:04
[4]

traton [ Pretorianin ]

Głębokiej? Praktycznie w każdej grze można tak ustawić. Obecnie mam tylko demo i zastanawiam się nad kupnem ale jak nie można tak ustawić sterowaniato chyba sobie odpuszczę.

04.01.2008
15:04
[5]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Ja grałem myszką ale i lewym atakowałem i lewym chodziłem.


Tak było najlepiej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.