traton [ Pretorianin ]
Wiedzmin i sterowanie myszka
Witam. Wie ktoś może jak ustawić w grze tak aby prawym przyciskiem wyszy można było chodzić do przodu, a lewym atakować? Próbuję i jakoś nie mogę. Z reguły we wszystkich grach można, a szczerze powiem że takie sterowanie jest chyba najlepsze.

Orzołek [ Centurion ]
takie sterowanie jest dziwne........ osobiście wybieram standarowe
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Nie ma możliwości tak głębokiej zmiany ustawień sterowania w Wiedźminie.
traton [ Pretorianin ]
Głębokiej? Praktycznie w każdej grze można tak ustawić. Obecnie mam tylko demo i zastanawiam się nad kupnem ale jak nie można tak ustawić sterowaniato chyba sobie odpuszczę.
ślimok [ Komandor Shepard ]
Ja grałem myszką ale i lewym atakowałem i lewym chodziłem.
Tak było najlepiej.