GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nie ma napisów do jackass 2.5!!!!!!!!!!!!!

04.01.2008
14:57
smile
[1]

scofield132 [ Pretorianin ]

nie ma napisów do jackass 2.5!!!!!!!!!!!!!

czy ten film jest tak nowy że jeszcze nikt napisów nie zrobił czy jak???
szukałem i szukałem i nic...

jak ktoś sie natknął na te napisy to niech da znać....

04.01.2008
15:01
smile
[2]

Volk [ Senator ]

Jak nie ma jak sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111oneoneone


04.01.2008
15:05
smile
[3]

scofield132 [ Pretorianin ]

o kurde... nie zauważyłem...
chyba z 30 stronek objechałem i nic . dziex

04.01.2008
15:06
[4]

Ward [ Senator ]

jednak są napisy?
szkoda :->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.