
scofield132 [ Pretorianin ]
nie ma napisów do jackass 2.5!!!!!!!!!!!!!
czy ten film jest tak nowy że jeszcze nikt napisów nie zrobił czy jak???
szukałem i szukałem i nic...
jak ktoś sie natknął na te napisy to niech da znać....

Volk [ Senator ]
Jak nie ma jak sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111111oneoneone

scofield132 [ Pretorianin ]
o kurde... nie zauważyłem...
chyba z 30 stronek objechałem i nic . dziex
Ward [ Senator ]
jednak są napisy?
szkoda :->