GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia - nagrywanie rozmow.

04.01.2008
14:23
[1]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

Nokia - nagrywanie rozmow.

Witka, mam pytanie da sie jakos wylaczyc to 'pikanie' podczas nagrywania rozmowy w Nokii 6103?

04.01.2008
14:25
[2]

eltexo [ Konsul ]

Wątpię,
rozmówca musi być jakoś "powiadomiony" o tym,że rozmowa jest nagrywana..

04.01.2008
14:30
[3]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

W SE jakos nie musi, bo tam nic nie pika. A nie da sie tego jakos cwanie wylaczyc?

04.01.2008
14:39
[4]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

Kolejny Ziobro nam rośnie !

spoiler start

W SE rzeczywiście nie ma pikania

spoiler stop

04.01.2008
14:40
smile
[5]

Volk [ Senator ]

Fuck, nagrala mnie!

04.01.2008
14:45
[6]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

Oj nie Ziobro tylko jest ktos kto notorycznie grozi pewnej osobie a nastepnie sie tego wypiera, nie mamy jak go nagrac bo jak slyszy pikanie to odrazu zmienia ton rozmowy.

Ja pytam powaznie, jest mi to bardzo potrzebne.

04.01.2008
14:47
[7]

Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]

A nie możesz np. pożyczyć od kumpla/koleżanki SE i zamienić kartami ?

04.01.2008
15:02
[8]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

a spróbuj wyciszyć telefon

04.01.2008
15:23
[9]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

No wlasnie nie ma jak. Naprawde nie da sie tego jakos wylaczyc?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.