john_himself [ krush, kill n' destroy ]
Nokia - nagrywanie rozmow.
Witka, mam pytanie da sie jakos wylaczyc to 'pikanie' podczas nagrywania rozmowy w Nokii 6103?
eltexo [ Konsul ]
Wątpię,
rozmówca musi być jakoś "powiadomiony" o tym,że rozmowa jest nagrywana..
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
W SE jakos nie musi, bo tam nic nie pika. A nie da sie tego jakos cwanie wylaczyc?
Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
Kolejny Ziobro nam rośnie !

Volk [ Senator ]
Fuck, nagrala mnie!
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
Oj nie Ziobro tylko jest ktos kto notorycznie grozi pewnej osobie a nastepnie sie tego wypiera, nie mamy jak go nagrac bo jak slyszy pikanie to odrazu zmienia ton rozmowy.
Ja pytam powaznie, jest mi to bardzo potrzebne.
Jamkonorek [ Hendrix & Slash ]
A nie możesz np. pożyczyć od kumpla/koleżanki SE i zamienić kartami ?
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
a spróbuj wyciszyć telefon
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
No wlasnie nie ma jak. Naprawde nie da sie tego jakos wylaczyc?