NRG [ Centurion ]
Router bezprzewodowy
Witam! Mam router Linksys a dokladnie -->
Internet mam podlaczony przez kablowke....bedzie to dzialac ? Jestem kompletnie zielony w tym temacie i nie wiem czy wogole mam sie brac za instalacje tego. Router dostalem za darmo wiec nie bede stratny jesli nie zadziala : )
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Nie będzie.
NRG [ Centurion ]
tak myslalem...szkoda
Mazzop [ ]
A dlaczego ma nie działać?
Kabel z PC podłączasz do wejścia Line w Routerze, a a tą kartę bezprzewodową do USB w PC... ale j tam też się nie znam :)
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
będzie...
czemu miałby nie działać?
NRG [ Centurion ]
hmm...ja mam laptopa : ) karte mam wbudowana. Czyli router podlaczam do modemu i bedzie dzialac ? Tylko chyba sobie nie poradze z konfiguracja tego :P Bo dla mnie troche to skomplikowane hehe. Jesli bede mial jakies problemy to bede tutaj pisal.