GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Router bezprzewodowy

04.01.2008
14:23
[1]

NRG [ Centurion ]

Router bezprzewodowy

Witam! Mam router Linksys a dokladnie -->
Internet mam podlaczony przez kablowke....bedzie to dzialac ? Jestem kompletnie zielony w tym temacie i nie wiem czy wogole mam sie brac za instalacje tego. Router dostalem za darmo wiec nie bede stratny jesli nie zadziala : )

04.01.2008
14:24
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Nie będzie.

04.01.2008
14:28
[3]

NRG [ Centurion ]

tak myslalem...szkoda

04.01.2008
14:39
[4]

Mazzop [ ]

A dlaczego ma nie działać?

Kabel z PC podłączasz do wejścia Line w Routerze, a a tą kartę bezprzewodową do USB w PC... ale j tam też się nie znam :)

04.01.2008
14:39
[5]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

będzie...
czemu miałby nie działać?

04.01.2008
14:42
[6]

NRG [ Centurion ]

hmm...ja mam laptopa : ) karte mam wbudowana. Czyli router podlaczam do modemu i bedzie dzialac ? Tylko chyba sobie nie poradze z konfiguracja tego :P Bo dla mnie troche to skomplikowane hehe. Jesli bede mial jakies problemy to bede tutaj pisal.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.