Garret Rendellon [ Pretorianin ]
Gra www
Jest taka gra przeze przeglądarkę , rozgrywająca sie w śiwecie starożytnego Rzymu. Jesteśmy w niej chyba gladiatorem. Jak się ona nazywa? Bo zapomnialem. I czy warto w nią grać?
Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]