GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z zawieszajacym sie komputerem

04.01.2008
14:02
[1]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Problemy z zawieszajacym sie komputerem

Moj znajomy ma problem: Zawiesza mu sie komputer. Polega to na tym, ze zawiesza mu sie pasek zadan(ten ze startem:)), po zawieszeniu nie dziala menager urzadzen, a oporcz tego spada wydajnosc komputera. Nie sa to na pewno zadne syfy(po formacie jest to samo). Ma ktos jakis pomysl co to moze byc?

04.01.2008
14:04
[2]

NRG [ Centurion ]

A jaki windows? Bo mi na viscie ten problem pojawia sie dosyc czesto...a wtedy ctrl + alt + del wylaczam explorer.exe i ponownie go uruchamiam :/ Jest to cholernie denerwujace

04.01.2008
14:08
[3]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Xp... pisalem, ze nie dziala menager po zawiasie

04.01.2008
14:13
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Podobny temat:



04.01.2008
14:15
[5]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

NRG--> zmien na xp :P

04.01.2008
14:16
[6]

wysiak [ Generaďż˝ ]

XP z SP2 czy bez? Pierwsze, co zrobic, to zainstalowac wszystko z


To samo do NRG.

ADEK24 ------->


Problemy z zawieszajacym sie komputerem - wysiak
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.