Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Problemy z zawieszajacym sie komputerem
Moj znajomy ma problem: Zawiesza mu sie komputer. Polega to na tym, ze zawiesza mu sie pasek zadan(ten ze startem:)), po zawieszeniu nie dziala menager urzadzen, a oporcz tego spada wydajnosc komputera. Nie sa to na pewno zadne syfy(po formacie jest to samo). Ma ktos jakis pomysl co to moze byc?
NRG [ Centurion ]
A jaki windows? Bo mi na viscie ten problem pojawia sie dosyc czesto...a wtedy ctrl + alt + del wylaczam explorer.exe i ponownie go uruchamiam :/ Jest to cholernie denerwujace
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Xp... pisalem, ze nie dziala menager po zawiasie
mirencjum [ operator kursora ]
Podobny temat:
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
NRG--> zmien na xp :P
wysiak [ Generaďż˝ ]
XP z SP2 czy bez? Pierwsze, co zrobic, to zainstalowac wszystko z
To samo do NRG.
ADEK24 ------->