igloopol [ Pretorianin ]
halo
kurcze nie wiecie gdzie można ściągnąci pierwszą częsi halo wiem że to już piratctwo ale nie mogę jej nigdzie kupici
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Na PC: Na Xboksa: