GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AXN - ktos oglada?

04.01.2008
13:44
[1]

boskijaro [ Senator ]

AXN - ktos oglada?

Zauwazylem, ze na tej stacji dużo jest puszczanych seriali, o których nikt nie słyszał :P a reklamy (zapowiedzi) są bardzo ciekawie zrobione, czasem puszczą też jakiś dobry film (Joanna D'arc ogladalem jakis czas temu, potem leciał też Snatch) no i LOST, ale lepiej oglądać na TVP bo nie ma reklam ;)
Ktoś ogląda ten kanał?

04.01.2008
13:45
smile
[2]

Hugunumana [ Konsul ]

ja czasem i nie narzekam podoba mi sie AXN

04.01.2008
13:47
[3]

Obiwan1992 [ komandor ]

ja też czasam oglądam, ale wole AXN Sci-fi

04.01.2008
13:47
[4]

rrrr [ Euro 2008 Watcher ]

Ja mam Axn, ale rzadko oglądam

04.01.2008
13:47
[5]

boskijaro [ Senator ]

A jakie seriale oglądacie?

04.01.2008
13:48
[6]

Volk [ Senator ]

Dobry kanal a reklamy sa duzo mniej uciazliwe niz na TVNie czy Polsacie.

04.01.2008
13:49
[7]

Ad@mski [ Centurion ]

AXN jest ok. z seriali oglądam Dr House. AXN sci fi jest też niezły, zwłaszcza weekendowe maratony Star Trek.

04.01.2008
14:12
smile
[8]

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]

ogladam ;]

04.01.2008
14:15
[9]

frer [ God of Death ]

Ja oglądam czasem, ale wkurza mnie czekanie na kolejne odcinki, puszczają nie po kolei (np. Numbers), ale za to mają ciekawe mało znane seriale. Ostatnio podobał mi się serial The Lost Room, teraz chyba zacznę oglądać Blood Ties, ale jednak oglądne we własnym zakresie, bo jeden odcinek na tydzień to dla mnie za rzadko i jakoś się przyzwyczaiłem już do oglądania seriali po angielsku.
Btw kiedyś na AXN leciał jeden z moich ulubionych seriali czyli Charlie Jade. ;)

04.01.2008
14:26
[10]

Narmo [ nikt ]

frer --> Ciągle leci ale na innym AXN. AXN Sci-Fi.

04.01.2008
14:46
smile
[11]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Dużo lepszy - moim zdaniem - jest: Universal Channel i Comedy Central

04.01.2008
14:47
[12]

Bojak [ Don ]

Nie podoba mi sie :) Kiedys oglądałem ze względu na lostów, a teraz wcale :) Nie podoba mi sie wogóle klimat tej stacji i filmy jakie są tam emitowane. Nic ciekawego tylko słabe kino. Czasami puszczą coś lepszego.

04.01.2008
14:49
[13]

frer [ God of Death ]

Narmo --> Akurat tego nie mam, bo mam tylko zwykłe AXN.

Btw zaraz się zaczną Poszukiwani. Karta TV w kompie to jednak genialna sprawa. ;)

04.01.2008
14:49
[14]

czekers [ Turbojugend ]

Ja mam AXN tylko przez kilka miesięcy.
A konkrtenie, wtedy kiedy puszczają LOST
Tak to tylko ładne przerywniki mają, seriale głównie dla maniaków. Stacja wyraźnie robiona na rynek Stanów Zjednoczonych, gdzie istnieją tylko fani i nie-fani Star Trecka, a ci pierwsi oglądają swoje kochanie całymi godzinami.

04.01.2008
14:51
[15]

mannan [ Neo-Crusader ]

Ja oglądam
Kiedyś LOSTów a potem Jericho

04.01.2008
18:31
[16]

mefek [ Konsul ]

Ja ogladam czasami. Najczęściej CSI i dr House.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.