boskijaro [ Senator ]
AXN - ktos oglada?
Zauwazylem, ze na tej stacji dużo jest puszczanych seriali, o których nikt nie słyszał :P a reklamy (zapowiedzi) są bardzo ciekawie zrobione, czasem puszczą też jakiś dobry film (Joanna D'arc ogladalem jakis czas temu, potem leciał też Snatch) no i LOST, ale lepiej oglądać na TVP bo nie ma reklam ;)
Ktoś ogląda ten kanał?

Hugunumana [ Konsul ]
ja czasem i nie narzekam podoba mi sie AXN
Obiwan1992 [ komandor ]
ja też czasam oglądam, ale wole AXN Sci-fi
rrrr [ Euro 2008 Watcher ]
Ja mam Axn, ale rzadko oglądam
boskijaro [ Senator ]
A jakie seriale oglądacie?
Volk [ Senator ]
Dobry kanal a reklamy sa duzo mniej uciazliwe niz na TVNie czy Polsacie.
Ad@mski [ Centurion ]
AXN jest ok. z seriali oglądam Dr House. AXN sci fi jest też niezły, zwłaszcza weekendowe maratony Star Trek.

peterkarel [ Leszcze 4 Ever KCJ ]
ogladam ;]
frer [ God of Death ]
Ja oglądam czasem, ale wkurza mnie czekanie na kolejne odcinki, puszczają nie po kolei (np. Numbers), ale za to mają ciekawe mało znane seriale. Ostatnio podobał mi się serial The Lost Room, teraz chyba zacznę oglądać Blood Ties, ale jednak oglądne we własnym zakresie, bo jeden odcinek na tydzień to dla mnie za rzadko i jakoś się przyzwyczaiłem już do oglądania seriali po angielsku.
Btw kiedyś na AXN leciał jeden z moich ulubionych seriali czyli Charlie Jade. ;)
Narmo [ nikt ]
frer --> Ciągle leci ale na innym AXN. AXN Sci-Fi.

Dymion_N_S [ Bezimienny ]
Dużo lepszy - moim zdaniem - jest: Universal Channel i Comedy Central
Bojak [ Don ]
Nie podoba mi sie :) Kiedys oglądałem ze względu na lostów, a teraz wcale :) Nie podoba mi sie wogóle klimat tej stacji i filmy jakie są tam emitowane. Nic ciekawego tylko słabe kino. Czasami puszczą coś lepszego.
frer [ God of Death ]
Narmo --> Akurat tego nie mam, bo mam tylko zwykłe AXN.
Btw zaraz się zaczną Poszukiwani. Karta TV w kompie to jednak genialna sprawa. ;)
czekers [ Turbojugend ]
Ja mam AXN tylko przez kilka miesięcy.
A konkrtenie, wtedy kiedy puszczają LOST
Tak to tylko ładne przerywniki mają, seriale głównie dla maniaków. Stacja wyraźnie robiona na rynek Stanów Zjednoczonych, gdzie istnieją tylko fani i nie-fani Star Trecka, a ci pierwsi oglądają swoje kochanie całymi godzinami.
mannan [ Neo-Crusader ]
Ja oglądam
Kiedyś LOSTów a potem Jericho
mefek [ Konsul ]
Ja ogladam czasami. Najczęściej CSI i dr House.