Ward [ Senator ]
Rajd Dakar odwołany
podobno zagrożenie terrorystyczne to spowodowało
tak naprawdę niewielu się nim przejmowało z uczestników , świat jest trochę znużony straszeniem terrorystami czyhającymi za każdym rogiem , jednak wycofanie firmy ubezpieczeniowej spowodowało taka decyzję - dziwną i do tego ze szkodą dla uczestników i masy fanów rajdu

Doom III [ Pretorianin ]
Rajd Dakar to jakaś gra sportowa sądząc po kategorii?

Hugunumana [ Konsul ]
no szkoda szkoda

Obiwan1992 [ komandor ]
Nie!!!!!!!!!!!!!, czekałem na ten rajd

Volk [ Senator ]
Credenz [ Centurion ]
Szczerze mówiąc to jakoś mało mnie obchodził ten Rajd (nigdy sie tym nie interesowałem. Ale to odwołanie znaczy coś więcej - przegrywamy z terroryzmem a to jest smutne.
BTW. ---> odwołali tez konurs turniej u 4 skoczni ---> wiatr terroryzował zawodników :/
aikikaisensei [ Senator ]
Jak dla mnie wielka szkoda. Co roku kiedy trwał ten rajd włączałem zawsze wieczorem eurosport i oglądałem relacje. Uwielbiam te pustynne widoki:)
P.S. Dziwni mnie, że orlenteam.pl nie ma jeszcze żadnej informacji.
Ward [ Senator ]
Doom - a co to uwaga ma do rzeczy?
pomyśl że to kategoria tematy sportowe - pasuje?
niepasuje? nie pisz
Władze Mauretanii stwierdziły, że nie ma podstaw do odwołania rajdu. W oficjalnym komunikacie ministerstwo spraw zagranicznych tego kraju podało, że do ochrony uczestników zaangażowano ponad trzy tysiące funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa, a obawy o zawodników są bezzasadne.
jeśli ktoś przegrał to licząca mamonę firma ubezpieczeniowa , aż nie chce się wierzyć że wystarczy z cafe wysłać maila albo dwa z jednym zdaniem groźby i poważne , coroczne zawody zostają odwołane
stanson_ [ Szeryf ]
O kurde...:/
Mam nadzieję, że to nie ostateczna decyzja i coś jeszcze w tym temacie wykombinują...
Ward [ Senator ]
Stanson - nie wykombinują , pewnie łatwiej było by zmienić trasę niż poszukać w ostatniej chwili ubezpieczyciela takiej imprezy ;->
zresztą niewiadomo czy umowa na to pozwala , bo niby firma ubezpieczeniowa ma podstawy by się wycofać , bo organizator dostał maila (wielki LOL) z pogróżkami
jednym słowem - kunktatorzy , a ich intencje jakieś dziwne i nieszczere , pomyślcie -jeśli kilku idiotów wyśle parę maili z pogróżkami przed Euro 2012 to odwołają nam mistrzostwa europy?
to histeria wywołana przez tych , którym zależy na rozdmuchiwaniu terrorystycznego zagrożenia , tym razem mają ''sukces'' i udało im się załatwić rajd Dakar
Volk [ Senator ]
Ward
kategoria 'sportowe' dotyczy gier natomiast temat ten powinienes umiescic w kategorii 'sport'.

Ward [ Senator ]
Volk - aha
a coś na temat? nie? szkoda :->
znalazłem coś dla Domma i Volka , pasuje ten scren z gry?
nie będzie gry z 08 w tytule
wybaczycie teraz kategorię wątku?
dzieki :->
eJay [ Gladiator ]
Ale to dosyć dziwne. Co roku (no moze co dwa lata), mamy ofiary śmiertelne rajdu - w wyniku wypadku ofkors - , a tu jeden mail wyslany od 11 latka zawazył, że z całej imprezy zrezygnowano.
Volk [ Senator ]
Ward
Niepotrzebny sarkazm. Chcialem Cie tylko wyprowadzic z bledu.
Ward [ Senator ]
Volk - dzięki ale nie musiałeś bo nie tkwię w przekonaniu , że kategoria (gry)sport to miejsce najlepsze na rozmowy o sporcie ogólnie , dziwie się tylko ze pomyłka przy odhaczaniu kategorii jest dla niektórych ważniejsza nią sam temat wątku

Ward [ Senator ]
eJay - zawodnicy , sponsorzy nie widzą większego problemu , ale jeśli nie ma ubezpieczyciela to nie ma zawodów
bo organizator musi pamiętać , ze jeśli ktoś złamie sobie palec to on wypłaci milion dolarów odszkodowania w procesie jaki wytoczą hieny-prawnicy
ciekawe co to za firma ubezpieczeniowa , może w zarządzie są jacyś ''cykliści'' , którym niewsmak jest pokazywania piękna krajów arabskich mijanych przez uczestników wyścigu ;->
bo przecież to spory zarobek i promocja tych krajów , co za świat w którym wszystko kręci się wokoło mamony
vinni [ Robert Kubica ]
Ah szkoda wielka szkoda lepiej mozę było by ominąc Mauretanię a nie odwoływać rajd