GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rajd Dakar odwołany

04.01.2008
13:40
[1]

Ward [ Senator ]

Rajd Dakar odwołany

podobno zagrożenie terrorystyczne to spowodowało
tak naprawdę niewielu się nim przejmowało z uczestników , świat jest trochę znużony straszeniem terrorystami czyhającymi za każdym rogiem , jednak wycofanie firmy ubezpieczeniowej spowodowało taka decyzję - dziwną i do tego ze szkodą dla uczestników i masy fanów rajdu


04.01.2008
13:42
smile
[2]

Doom III [ Pretorianin ]

Rajd Dakar to jakaś gra sportowa sądząc po kategorii?

04.01.2008
13:43
smile
[3]

Hugunumana [ Konsul ]

no szkoda szkoda

04.01.2008
13:48
smile
[4]

Obiwan1992 [ komandor ]

Nie!!!!!!!!!!!!!, czekałem na ten rajd

04.01.2008
13:50
smile
[5]

Volk [ Senator ]

04.01.2008
13:50
[6]

Credenz [ Centurion ]

Szczerze mówiąc to jakoś mało mnie obchodził ten Rajd (nigdy sie tym nie interesowałem. Ale to odwołanie znaczy coś więcej - przegrywamy z terroryzmem a to jest smutne.

BTW. ---> odwołali tez konurs turniej u 4 skoczni ---> wiatr terroryzował zawodników :/

04.01.2008
13:54
[7]

aikikaisensei [ Senator ]

Jak dla mnie wielka szkoda. Co roku kiedy trwał ten rajd włączałem zawsze wieczorem eurosport i oglądałem relacje. Uwielbiam te pustynne widoki:)

P.S. Dziwni mnie, że orlenteam.pl nie ma jeszcze żadnej informacji.

04.01.2008
13:58
[8]

Ward [ Senator ]

Doom - a co to uwaga ma do rzeczy?
pomyśl że to kategoria tematy sportowe - pasuje?
niepasuje? nie pisz

Władze Mauretanii stwierdziły, że nie ma podstaw do odwołania rajdu. W oficjalnym komunikacie ministerstwo spraw zagranicznych tego kraju podało, że do ochrony uczestników zaangażowano ponad trzy tysiące funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa, a obawy o zawodników są bezzasadne.

jeśli ktoś przegrał to licząca mamonę firma ubezpieczeniowa , aż nie chce się wierzyć że wystarczy z cafe wysłać maila albo dwa z jednym zdaniem groźby i poważne , coroczne zawody zostają odwołane

04.01.2008
14:00
[9]

stanson_ [ Szeryf ]

O kurde...:/
Mam nadzieję, że to nie ostateczna decyzja i coś jeszcze w tym temacie wykombinują...

04.01.2008
14:08
[10]

Ward [ Senator ]

Stanson - nie wykombinują , pewnie łatwiej było by zmienić trasę niż poszukać w ostatniej chwili ubezpieczyciela takiej imprezy ;->
zresztą niewiadomo czy umowa na to pozwala , bo niby firma ubezpieczeniowa ma podstawy by się wycofać , bo organizator dostał maila (wielki LOL) z pogróżkami

jednym słowem - kunktatorzy , a ich intencje jakieś dziwne i nieszczere , pomyślcie -jeśli kilku idiotów wyśle parę maili z pogróżkami przed Euro 2012 to odwołają nam mistrzostwa europy?
to histeria wywołana przez tych , którym zależy na rozdmuchiwaniu terrorystycznego zagrożenia , tym razem mają ''sukces'' i udało im się załatwić rajd Dakar

04.01.2008
14:10
[11]

Volk [ Senator ]

Ward

kategoria 'sportowe' dotyczy gier natomiast temat ten powinienes umiescic w kategorii 'sport'.

04.01.2008
14:15
smile
[12]

Ward [ Senator ]

Volk - aha
a coś na temat? nie? szkoda :->

znalazłem coś dla Domma i Volka , pasuje ten scren z gry?
nie będzie gry z 08 w tytule
wybaczycie teraz kategorię wątku?
dzieki :->


Rajd Dakar odwołany - Ward
04.01.2008
14:24
[13]

eJay [ Gladiator ]

Ale to dosyć dziwne. Co roku (no moze co dwa lata), mamy ofiary śmiertelne rajdu - w wyniku wypadku ofkors - , a tu jeden mail wyslany od 11 latka zawazył, że z całej imprezy zrezygnowano.

04.01.2008
14:26
[14]

Volk [ Senator ]

Ward

Niepotrzebny sarkazm. Chcialem Cie tylko wyprowadzic z bledu.

04.01.2008
14:30
[15]

Ward [ Senator ]

Volk - dzięki ale nie musiałeś bo nie tkwię w przekonaniu , że kategoria (gry)sport to miejsce najlepsze na rozmowy o sporcie ogólnie , dziwie się tylko ze pomyłka przy odhaczaniu kategorii jest dla niektórych ważniejsza nią sam temat wątku

04.01.2008
14:40
smile
[16]

Ward [ Senator ]

eJay - zawodnicy , sponsorzy nie widzą większego problemu , ale jeśli nie ma ubezpieczyciela to nie ma zawodów
bo organizator musi pamiętać , ze jeśli ktoś złamie sobie palec to on wypłaci milion dolarów odszkodowania w procesie jaki wytoczą hieny-prawnicy
ciekawe co to za firma ubezpieczeniowa , może w zarządzie są jacyś ''cykliści'' , którym niewsmak jest pokazywania piękna krajów arabskich mijanych przez uczestników wyścigu ;->
bo przecież to spory zarobek i promocja tych krajów , co za świat w którym wszystko kręci się wokoło mamony

04.01.2008
14:41
[17]

vinni [ Robert Kubica ]

Ah szkoda wielka szkoda lepiej mozę było by ominąc Mauretanię a nie odwoływać rajd

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.