
Dayton [ Senator ]
Jaki byl tytul filmu o... pytanie (horror)
Hej,
ze 2-3 lata temu chyba tez w okolicy swiat ogladalem horror o rodzine wracajacej do domu z wigilii (tak mi sie zdaje ze z wigilii) samochodem, typowa rodzinka amerykanska, facet stwierdzil ze pojedzie skrotem przez jakies zadupia i ta zrobil, ogolnie nie pamietam co sie dokladnie tam dzialo natomiast pamietam ze droga nie miala konca, z czasem robilo sie coraz dziwniej, zalamania czasoprzestrzeni - bohaterowie zaczeli spotykac samych siebie, lub widziec to, co robili jakis czas temu i podobne klimaty, nie pamietam dokladnie, a wiem ze film mi sie podobal i chcialbym ogladnac go raz jeszcze, niestety nie pamietam jaki mial tytul, mozeliwe ze komus cos zaswita i mi powie o czym mysle :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Nie wszystko w opisie się zgadza, ale może chodzi o Dead End.
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Dead End

Dayton [ Senator ]
mozliwe ze to to ! sam teraz nie jestem pewny ale tak mi sie zdaje, dzieki wielkie, a jak sie okaze zie ten, to bede pisac dalej :)