GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki byl tytul filmu o... pytanie (horror)

04.01.2008
13:02
smile
[1]

Dayton [ Senator ]

Jaki byl tytul filmu o... pytanie (horror)

Hej,

ze 2-3 lata temu chyba tez w okolicy swiat ogladalem horror o rodzine wracajacej do domu z wigilii (tak mi sie zdaje ze z wigilii) samochodem, typowa rodzinka amerykanska, facet stwierdzil ze pojedzie skrotem przez jakies zadupia i ta zrobil, ogolnie nie pamietam co sie dokladnie tam dzialo natomiast pamietam ze droga nie miala konca, z czasem robilo sie coraz dziwniej, zalamania czasoprzestrzeni - bohaterowie zaczeli spotykac samych siebie, lub widziec to, co robili jakis czas temu i podobne klimaty, nie pamietam dokladnie, a wiem ze film mi sie podobal i chcialbym ogladnac go raz jeszcze, niestety nie pamietam jaki mial tytul, mozeliwe ze komus cos zaswita i mi powie o czym mysle :)

04.01.2008
13:04
[2]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nie wszystko w opisie się zgadza, ale może chodzi o Dead End.

04.01.2008
13:05
[3]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Dead End

04.01.2008
13:12
smile
[4]

Dayton [ Senator ]

mozliwe ze to to ! sam teraz nie jestem pewny ale tak mi sie zdaje, dzieki wielkie, a jak sie okaze zie ten, to bede pisac dalej :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.