Orrin [ Najemnik ]
Nagrywarka DVD problem
Witam
Mam nagrywarkę dvd LG po włożeniu płyty restartuje mi komputer. Gdy komputer sie włączy z płyta włożona to w ogóle nie startuje (cały czas sie resetuje). Wymieniłem zasilacz tasiemkę to samo. zamieniłem IDE z dyskiem to samo Zamiana zworki również nic nie dało a wcześniej nie bylo żadnych problemow. Co ciekawe inna nagrywarka chodzi dobrze a gdy moja wsadzę do innego komputera tez chodzi dobrze. Nagrywarka jest jeszcze na gwarancji ale nie mogę jej wysłać bo serwis stwierdzi ze jest sprawna. ktoś ma jakiś pomysł?
Hugunumana [ Konsul ]
Mialem podobny problem tez na LG!! i plycie Gigabyte... sprzedajac nagrywarke i wymieniajac ja na Pioneera pozbylem sie problemu:D szczerze to nie wiem do dzis co bylo tego przyczyna
Gdy wyslalem do servisu LG wymienili mi na nowa ale ten sam model i niestety dalej nic to nie dalo