GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywarka DVD problem

04.01.2008
12:42
[1]

Orrin [ Najemnik ]

Nagrywarka DVD problem

Witam
Mam nagrywarkę dvd LG po włożeniu płyty restartuje mi komputer. Gdy komputer sie włączy z płyta włożona to w ogóle nie startuje (cały czas sie resetuje). Wymieniłem zasilacz tasiemkę to samo. zamieniłem IDE z dyskiem to samo Zamiana zworki również nic nie dało a wcześniej nie bylo żadnych problemow. Co ciekawe inna nagrywarka chodzi dobrze a gdy moja wsadzę do innego komputera tez chodzi dobrze. Nagrywarka jest jeszcze na gwarancji ale nie mogę jej wysłać bo serwis stwierdzi ze jest sprawna. ktoś ma jakiś pomysł?

04.01.2008
12:45
[2]

Hugunumana [ Konsul ]

Mialem podobny problem tez na LG!! i plycie Gigabyte... sprzedajac nagrywarke i wymieniajac ja na Pioneera pozbylem sie problemu:D szczerze to nie wiem do dzis co bylo tego przyczyna

Gdy wyslalem do servisu LG wymienili mi na nowa ale ten sam model i niestety dalej nic to nie dalo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.