
Hugunumana [ Konsul ]
Jaka KOMRóRkE wybrac??
mam pytanie co sadzicie o tym telefonie i innych tego typu??
jestem na kupnie komorki takze mile widziane propozycje telefonu do 500zl nie zalezy mi na jakosci mp3 itp poniewaz posiadam mp3 Samsunga K5...Bardziej zalezy mi na tych 2 kartach SIM i na klawiszach, przyciskach abym mogl szybko pisac smsy.....
Hugunumana [ Konsul ]
up^
camelx [ Pretorianin ]
Kup coś normalnego, z dobrymi klawiszami. 2 karty sim można mieć przez dual sim dostępny na allegro za kilka złotych.
Hugunumana [ Konsul ]
camelx--> mozna jasniej?? dual sim .... podasz mi link?? nie wiem mysle moze nad Samsungiem u700 juz za 550 uzywke mozna kupic

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]
Ja go mam już 2 lata i ani razu nie był w naprawie polecam.
Sorry nie doczytałem do końca chodzi ci o 2 karty sim.
eltexo [ Konsul ]
Hugunumana [ Konsul ]
nieee adapter nie wchodzi w gre.. pomijam juz ta obsluge dwóch kart Sim ale co polecacie do tej kwoty??500 (+- 50 zł)
SE mnie nie interesuje
frer [ God of Death ]
Najlepiej zapytaj kolegów z gimnazjum, albo psiapsiółek które fony są teraz trendi.
:)

Hugunumana [ Konsul ]
niestety chodze do liceum zaocznego i pracuje

sulej013 [ Chor��y ]
może nokla N95 (nie nokia) dotykowy ekranik i takie tam bajery
M@RCO [ Centurion ]
Kup sobie SE k550i lub w810i dokup do tego Dual sim i masz po problemie człowieku -.- po co inwestować w jakiś Tajwański shit a la NOKLA -.-
Dayton [ Senator ]
dual sim dziala tylko na 1 karcie w danej chwili, natomiast sa aparaty, ktre loguja dwie karty jednoczesnie do sieci