GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka KOMRóRkE wybrac??

04.01.2008
12:36
smile
[1]

Hugunumana [ Konsul ]

Jaka KOMRóRkE wybrac??

mam pytanie co sadzicie o tym telefonie i innych tego typu??


jestem na kupnie komorki takze mile widziane propozycje telefonu do 500zl nie zalezy mi na jakosci mp3 itp poniewaz posiadam mp3 Samsunga K5...Bardziej zalezy mi na tych 2 kartach SIM i na klawiszach, przyciskach abym mogl szybko pisac smsy.....

04.01.2008
13:04
[2]

Hugunumana [ Konsul ]

up^

04.01.2008
13:24
[3]

camelx [ Pretorianin ]

Kup coś normalnego, z dobrymi klawiszami. 2 karty sim można mieć przez dual sim dostępny na allegro za kilka złotych.

04.01.2008
13:29
[4]

Hugunumana [ Konsul ]

camelx--> mozna jasniej?? dual sim .... podasz mi link?? nie wiem mysle moze nad Samsungiem u700 juz za 550 uzywke mozna kupic

04.01.2008
13:29
smile
[5]

ctp. Miller [ 2 Batalion Rangerów ]



Ja go mam już 2 lata i ani razu nie był w naprawie polecam.

Sorry nie doczytałem do końca chodzi ci o 2 karty sim.

04.01.2008
13:32
[6]

eltexo [ Konsul ]


04.01.2008
13:35
[7]

Hugunumana [ Konsul ]

nieee adapter nie wchodzi w gre.. pomijam juz ta obsluge dwóch kart Sim ale co polecacie do tej kwoty??500 (+- 50 zł)

SE mnie nie interesuje

04.01.2008
13:51
[8]

frer [ God of Death ]

Najlepiej zapytaj kolegów z gimnazjum, albo psiapsiółek które fony są teraz trendi.
:)

04.01.2008
13:54
smile
[9]

Hugunumana [ Konsul ]

niestety chodze do liceum zaocznego i pracuje

06.01.2008
14:43
smile
[10]

sulej013 [ Chor��y ]

może nokla N95 (nie nokia) dotykowy ekranik i takie tam bajery

06.01.2008
14:46
[11]

M@RCO [ Centurion ]

Kup sobie SE k550i lub w810i dokup do tego Dual sim i masz po problemie człowieku -.- po co inwestować w jakiś Tajwański shit a la NOKLA -.-

06.01.2008
14:48
[12]

Dayton [ Senator ]

dual sim dziala tylko na 1 karcie w danej chwili, natomiast sa aparaty, ktre loguja dwie karty jednoczesnie do sieci

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.