GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kane&Lynch Dead Man

04.01.2008
12:07
smile
[1]

HexagonWulf [ Legionista ]

Kane&Lynch Dead Man

Świetna Gierka podoba mi się spuszczanie na linie no i grafa nie które misje są trudne szczególnie ostatnia do teraz w niej tkwie trzeba zabić całą siódemke a ich się nieda strzelam w głowe nic a najgorsze jest to że goście z karabinami są wokół ciebie oddają strzał i nie żyjesz

04.01.2008
14:16
[2]

psiuniek [ Konsul ]

Tak się podnieciłeś , że nietrafiasz w klawiature ...

04.01.2008
14:42
[3]

Bojak [ Don ]

HexagonWulf----> Takie to trudne ? Musze kupić K&L :) Wreszcie natrafie na jakiegos shootera, w którym szybko sie ginie :)

04.01.2008
14:47
smile
[4]

QrKo_ [ ]

Fajna gra, szkoda ze taka krotka, raptem 6h zabawy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.