
HexagonWulf [ Legionista ]
Kane&Lynch Dead Man
Świetna Gierka podoba mi się spuszczanie na linie no i grafa nie które misje są trudne szczególnie ostatnia do teraz w niej tkwie trzeba zabić całą siódemke a ich się nieda strzelam w głowe nic a najgorsze jest to że goście z karabinami są wokół ciebie oddają strzał i nie żyjesz
psiuniek [ Konsul ]
Tak się podnieciłeś , że nietrafiasz w klawiature ...
Bojak [ Don ]
HexagonWulf----> Takie to trudne ? Musze kupić K&L :) Wreszcie natrafie na jakiegos shootera, w którym szybko sie ginie :)

QrKo_ [ ]
Fajna gra, szkoda ze taka krotka, raptem 6h zabawy.