GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PES8

04.01.2008
09:17
[1]

poldi333 [ Legionista ]

PES8

SZUKAM SPOLSZCZENIA DO PES8 HELP!!

04.01.2008
09:20
[2]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

Nie ma takiego. Przecież PES 2008 nie wyszedł po polsku.

04.01.2008
09:23
[3]

wornock [ Armin van Buuren ]

Spolszczenie do PESa 08 zapowiadane jest na 18 stycznia.

Gdzieś to wyczytałem, ale nie pamiętam już gdzie wiec linka nie podam ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.