poldi333 [ Legionista ]
PES8
SZUKAM SPOLSZCZENIA DO PES8 HELP!!
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
Nie ma takiego. Przecież PES 2008 nie wyszedł po polsku.
wornock [ Armin van Buuren ]
Spolszczenie do PESa 08 zapowiadane jest na 18 stycznia.
Gdzieś to wyczytałem, ale nie pamiętam już gdzie wiec linka nie podam ;]