GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z misją w Wiedźminie

04.01.2008
01:17
smile
[1]

żbike [ Generaďż˝ ]

Problem z misją w Wiedźminie

Witam otóż mam pewien problem z trzema misjami w Wiedźminie. Jestem w 3 akcie i mam kilka standartowych misji z tablicy ogłoszeń w Wyzimie Handlowej. Wypełniłem tzn rozwaliłem i zebrałem trofea z wyznaczonych potworów a teraz muszę iść do pewnego gościa po nagrodę, problem jest taki że nie nie mam pojęcia gdzie on jest, na mapie jest on zaznaczony w strażnicy w wyzimie Handlowej ale gdy do niej wchodzę tam jego nie ma jest tylko kilku żołnieży i nikogo więcej. Może mi ktoś powiedzieć gdzie ten gość jest a może on dopiero później pojawi sięnie wiem ? Ten gośc jest jakimś głównym zarządcą w mieście czy coś takiego nie pamiętam imienia.

04.01.2008
01:19
[2]

Taikun. [ NINTENDO ]

może tutaj się zapytaj:https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7177631&N=1

04.01.2008
08:30
[3]

Wysza [ Centurion ]

Miałem ten sam problem. Znajdziesz go na bagnach, niedaleko obozu drwali.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.