
żbike [ Generaďż˝ ]
Problem z misją w Wiedźminie
Witam otóż mam pewien problem z trzema misjami w Wiedźminie. Jestem w 3 akcie i mam kilka standartowych misji z tablicy ogłoszeń w Wyzimie Handlowej. Wypełniłem tzn rozwaliłem i zebrałem trofea z wyznaczonych potworów a teraz muszę iść do pewnego gościa po nagrodę, problem jest taki że nie nie mam pojęcia gdzie on jest, na mapie jest on zaznaczony w strażnicy w wyzimie Handlowej ale gdy do niej wchodzę tam jego nie ma jest tylko kilku żołnieży i nikogo więcej. Może mi ktoś powiedzieć gdzie ten gość jest a może on dopiero później pojawi sięnie wiem ? Ten gośc jest jakimś głównym zarządcą w mieście czy coś takiego nie pamiętam imienia.
Taikun. [ NINTENDO ]
może tutaj się zapytaj:https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7177631&N=1
Wysza [ Centurion ]
Miałem ten sam problem. Znajdziesz go na bagnach, niedaleko obozu drwali.