soXik [ Pretorianin ]
Co to jest za Piosenka ??
Witam wie ktos moze co to jes tytul tej piosenki co sie zatrzyna od 5 sekundy nie chodzi mi o czesia ;) ;p
[lub co to sa za piosenki co leca miedzy Czesiem bo juz zglupialem czy to jest jedna i ta sama piosenka heh :)]
Bo leci czesio od poczatku a od 5 Sekundy zaczyna leciec ta nutqa kawalek jej i chodzi mi o nia ;)
N|NJA [ Senator ]
Za trzy na co?

eLJot [ a.k.a. księgowa ]