GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CoD 4 -wymagania

03.01.2008
22:28
[1]

zoloman [ Pretorianin ]

CoD 4 -wymagania

Witam, czy daloby rade pograc w CoD 4 w miare komfortowo na karcie GeForce FX5200?? Oczywiscie mysle o najnizszej rozdzielczosci i detalach. Reszta kompa jest ok, problem tylko w tej karcie. W wymaganiach pisze, ze karta musi byc 128MB (to sie zgadza) i min. GF6600 (to juz nie). Jak to wyglada w rzeczywistosci? Kilka razy juz udalo mi sie odpalic gry, ktore teoretycznie dzialac nie powinny, np. Gothic 3 i nawet sie za bardzo nie przycinal:p. Testowal ktos moze coda na tej karcie? Dema niestety nie mam, a sciagac mi sie nie chce..

03.01.2008
22:36
[2]

karolzzr [ Konsul ]

raczej nie... a w coda 2 grales na swoim sprzecie ?

03.01.2008
22:40
[3]

zoloman [ Pretorianin ]

w coda 2 to ja gralem na GF2 MX200

03.01.2008
22:43
smile
[4]

karolzzr [ Konsul ]

wydaje mi sie ze powinienes pograc... ale tylko na minimalnej rozdzialce i minimalnych detalach... a co z reszta sprzetu ?

03.01.2008
22:46
[5]

_SebuL_ [ Pretorianin ]

a jak pojdzie na semspronie 2 ghz , 512 ddr i 7300 gt ?

03.01.2008
22:48
smile
[6]

karolzzr [ Konsul ]

sebul >>> bedzie ladnie chodzilo na minimalnych...

03.01.2008
22:51
[7]

zoloman [ Pretorianin ]

co do reszty to:
P4 2,6GHz
1GB RAM

03.01.2008
22:53
[8]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

zoloman -> Szczerze wątpię, z powodu braku należytej obsługi DirectX 9. Aby mieć pewność musiałbyś jednak ściągnąć demo.

03.01.2008
22:55
smile
[9]

karolzzr [ Konsul ]

popieram dowodce_pawla

03.01.2008
23:58
[10]

*_*Cypriani [ White Trash ]

Odpuść sobie. Ja mam kartę GF FX 5500 i CoD 4 w ogóle się nie odpala. Pisze, ze moja karta nie obsługuje jakiegoś tam niby przenikania... :/

04.01.2008
00:21
[11]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

BARDZO NISKIE, GDYż GRA POSIADA SłABą GRAFIKę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.