GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SPV E650

03.01.2008
21:22
[1]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

SPV E650

eghm....:P
otóż mam taki dylemat.
dostałem propozycje zamiany Xbox 360 na SPV e650 + 100zł czy opłaca mi sie??
wersja Xbox to Core czyli jeden Pad, konsola i okablowanie.
aa i czy telefonik jest godny polecenia

03.01.2008
21:26
smile
[2]

Raynor [ Big Man ]

Osobiście ja bym został przy konsoli. Zastanów się czy tak rozbudowany smartphone jest Ci potrzebny na tyle aby poświęcać konsolę dla niego. :)

03.01.2008
21:36
[3]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

hmm... nie:)
bo zamiast konsoli chciałem rozbudować kompa ale bardziej opłacało mi sie chyba konsole zakupić;]
komputer mam jaki mam do normalnego użytkowania wystarczy mi:)

03.01.2008
21:36
[4]

Mistrz Matii [ Pretorianin ]

konsola!!!!!!!

03.01.2008
21:44
[5]

EG2006_43107114 [ Senator ]


Jeden z bardziej rozbudowanych smartphon'ów na dzień dzisiejszy. Jeśli niewiele grasz na X'ie to warto :)
EDIT: Oczywiście w porównaiu do C600 i starszych :) Do takiego Mteora nawet się nie umywa. Ale nawet Mteor nie ma QWERTY. To jest chyba jedyny smart z taką klawiaturą.

03.01.2008
21:44
[6]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

ok czyli zostawić konsole i olać tego fona;]

EG2006_43107114--> gram tylko wtedy kiedy mam w co grać:P czyli nie za często;/
za konsole dałem 760zł a on chce sie zamienic telefon, który ma na allegro za 630zł + 100zł to będzie 730zł będę jeszcze 30zł w plecy przez tydzień czasu jak mam konsole;/

04.01.2008
12:15
[7]

EG2006_43107114 [ Senator ]

I co, zdecydowałes się?

04.01.2008
12:23
[8]

camelx [ Pretorianin ]

Konsola nie straci na wartości, telefon tak.

04.01.2008
15:21
[9]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

heh no nie zamieniłem sie na fona i 100zł:P
kurcze bo jakbym sprzedał konsole to rozbudowałbym sobie kompa ale nie wiem czy sie opłaca inwestować w niego kupę kasy tylko po to, żeby sobie pograć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.