Pik [ No Bass No Fun ]
Zly dzien w biurze.

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
tak, Bardzo Ciekawe!
edit: a jednak wszystkich nie widziałem :D

Kane [ bladesinger ]
hehe, zawsze sie zastanawialam, co moglo ich doprowadzic do takiego stanu :-)
edit: ups. to bylam ja Jarzabek (czyli pasterka) :-)

Necromancer [ Generaďż˝ ]
*płacze ze śmiechu*
10/10
mirencjum [ operator kursora ]
Dobre.

wishram [ lets dance ]
większość widziałem, oprócz tego co napierdzielał młotem w komputer
świetna kompilacja

sekret_mnicha [ the_collector ]
Znaaaaane. Kompilacja wyśmienita. I bardzo zabawna.

Vidos [ Legend ]
Gaszenie fajki było mocarne.

mrEdDi [ Sygnatariusz ]
miażdżące było to, co sie wkurzył za rzucanie papierkami czy co to było xD

ValkyreX [ Legend ]
To z rzucaniem papierkami widziałem już kiedyś i niemal się popłakałem ze śmiechu.
Fajnie obejrzeć jeszcze raz, pozostałe też ciekawe.
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
wyśmienite ;D popłakałem sie
hilander [ ]
szkoda, że prawie wszystko to fake
chociaż ...

Janczes [ You'll never walk alone ]
koles co dostał samolocikiem w plecy a oddał monitorem mnie rozwalił ;D

Kozi89 [ Senator ]
Kilka już widziałem, ale naprawdę świetne

MasterDD [ :-D ]
piekne...
if you have a bad day...

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Chyba już jestem dziecko neo - widziałem wszystkie :D

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Mnie się motyw z papierosem nie podobał ... sam tak często w pracy w kibelku palę ;) Btw .. motyw z sekretarką, czy kimkolwiek "różowa" dziewoja była - rewelacyjny.

Leilong [ STARSCREAM ]
o świetne, są tu jakieś fejki?:D

Stachu_PL [ Ghost ]
Padłem przy tym jak gosc rzucał samolocikami a tu po chwili montior w goscia polecial xDD
paściak [ carpe diem ]
Totalnie rozwalil mnie ten biedny, gruby gosciu ktory wzial monitor i postawil go na ksero <hahaha>

NyyKo [ Generaďż˝ ]
LOl ! Genialne !

karolzzr [ Konsul ]
Ale sie uśmialem :D.

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]
Świetne !