GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zly dzien w biurze.

03.01.2008
21:17
[1]

Pik [ No Bass No Fun ]

Zly dzien w biurze.

03.01.2008
21:19
smile
[2]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

tak, Bardzo Ciekawe!

edit: a jednak wszystkich nie widziałem :D

03.01.2008
21:33
smile
[3]

Kane [ bladesinger ]

hehe, zawsze sie zastanawialam, co moglo ich doprowadzic do takiego stanu :-)

edit: ups. to bylam ja Jarzabek (czyli pasterka) :-)

03.01.2008
22:02
smile
[4]

Necromancer [ Generaďż˝ ]

*płacze ze śmiechu*
10/10

03.01.2008
22:13
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Dobre.

03.01.2008
22:15
smile
[6]

wishram [ lets dance ]

większość widziałem, oprócz tego co napierdzielał młotem w komputer

świetna kompilacja

03.01.2008
22:15
smile
[7]

sekret_mnicha [ the_collector ]

Znaaaaane. Kompilacja wyśmienita. I bardzo zabawna.

03.01.2008
22:20
smile
[8]

Vidos [ Legend ]

Gaszenie fajki było mocarne.

03.01.2008
22:32
smile
[9]

mrEdDi [ Sygnatariusz ]

miażdżące było to, co sie wkurzył za rzucanie papierkami czy co to było xD

03.01.2008
22:36
smile
[10]

ValkyreX [ Legend ]

To z rzucaniem papierkami widziałem już kiedyś i niemal się popłakałem ze śmiechu.

Fajnie obejrzeć jeszcze raz, pozostałe też ciekawe.

03.01.2008
23:14
[11]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

wyśmienite ;D popłakałem sie

03.01.2008
23:35
[12]

hilander [ ]

szkoda, że prawie wszystko to fake

chociaż ...

03.01.2008
23:44
smile
[13]

Janczes [ You'll never walk alone ]

koles co dostał samolocikiem w plecy a oddał monitorem mnie rozwalił ;D

03.01.2008
23:56
smile
[14]

Kozi89 [ Senator ]

Kilka już widziałem, ale naprawdę świetne

04.01.2008
00:35
smile
[15]

MasterDD [ :-D ]

piekne...

if you have a bad day...

04.01.2008
00:48
smile
[16]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Chyba już jestem dziecko neo - widziałem wszystkie :D

04.01.2008
07:12
smile
[17]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Mnie się motyw z papierosem nie podobał ... sam tak często w pracy w kibelku palę ;) Btw .. motyw z sekretarką, czy kimkolwiek "różowa" dziewoja była - rewelacyjny.

05.01.2008
00:03
smile
[18]

Leilong [ STARSCREAM ]

o świetne, są tu jakieś fejki?:D

05.01.2008
00:21
smile
[19]

Stachu_PL [ Ghost ]

Padłem przy tym jak gosc rzucał samolocikami a tu po chwili montior w goscia polecial xDD

05.01.2008
00:25
[20]

paściak [ carpe diem ]

Totalnie rozwalil mnie ten biedny, gruby gosciu ktory wzial monitor i postawil go na ksero <hahaha>

05.01.2008
00:26
smile
[21]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

LOl ! Genialne !

05.01.2008
00:32
smile
[22]

karolzzr [ Konsul ]

Ale sie uśmialem :D.

05.01.2008
00:55
smile
[23]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

Świetne !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.