GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Apollo czy ESC?

03.01.2008
20:17
[1]

Randone [ Generaďż˝ ]

Apollo czy ESC?

Ktory z tych dwoch sklepow polecacie do zakupu czesci do kompa?
W obu prawie identyczna cena za wszystko.

04.01.2008
11:07
[2]

Randone [ Generaďż˝ ]

Sam odpowiem :)
Zamowilem w ESC dzisiaj w nocy.
Przed chwila tel. ze sklepu, ze nie ma zasilacza. Bedzie w poniedzialek, ale jak doplace 15 pln to dadza chiefteca i zamowienie wysla juz dzisiaj.
Poszedlem na wspolprace :P
Na razie wszystko fajnie. Zobacze jak dalej sytuacja sie rozwinie.

04.01.2008
11:17
smile
[3]

Volk [ Senator ]

Wynika z tego, ze sprawnie sobie radza z nadmiarem jakiegos produktu w magazynie ;)

04.01.2008
11:19
[4]

Randone [ Generaďż˝ ]

hehe
kreatywny marketing
dobrze, ze do lepszej grafy nie kazali doplacac :)

04.01.2008
11:34
smile
[5]

Misiak [ Pluszak ]

z ESC mam miłe wspomnienia. Kilka tam zakupów. Wszystko pewnie i szybko.
No i ceny niezłe.

Volk-> W sumie Chieftec fajna firma :)

04.01.2008
15:39
smile
[6]

Randone [ Generaďż˝ ]

Zamówienie zostało wysłane. Przesyłka zostanie doręczona w czasie 1-2. dni roboczych

Trzeba przyznac, ze preznie dzialaja.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.