Randone [ Generaďż˝ ]
Apollo czy ESC?
Ktory z tych dwoch sklepow polecacie do zakupu czesci do kompa?
W obu prawie identyczna cena za wszystko.
Randone [ Generaďż˝ ]
Sam odpowiem :)
Zamowilem w ESC dzisiaj w nocy.
Przed chwila tel. ze sklepu, ze nie ma zasilacza. Bedzie w poniedzialek, ale jak doplace 15 pln to dadza chiefteca i zamowienie wysla juz dzisiaj.
Poszedlem na wspolprace :P
Na razie wszystko fajnie. Zobacze jak dalej sytuacja sie rozwinie.

Volk [ Senator ]
Wynika z tego, ze sprawnie sobie radza z nadmiarem jakiegos produktu w magazynie ;)
Randone [ Generaďż˝ ]
hehe
kreatywny marketing
dobrze, ze do lepszej grafy nie kazali doplacac :)

Misiak [ Pluszak ]
z ESC mam miłe wspomnienia. Kilka tam zakupów. Wszystko pewnie i szybko.
No i ceny niezłe.
Volk-> W sumie Chieftec fajna firma :)

Randone [ Generaďż˝ ]
Zamówienie zostało wysłane. Przesyłka zostanie doręczona w czasie 1-2. dni roboczych
Trzeba przyznac, ze preznie dzialaja.