GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spolszczenie

03.01.2008
19:12
smile
[1]

Rezort [ Generaďż˝ ]

Spolszczenie

Kurcze zaraz padne ze zlosci, kupilem sobie oryginalnego Obliviona i mam plytke path PL. Lecz mi sie nie chce zainstalowac spolszczenie. Pisze mi ze jakis Old file i cos tam dalej. O co chodzi ?? thx za odpowiedz

03.01.2008
19:18
smile
[2]

Rezort [ Generaďż˝ ]

----------------->>>>>>>>>>>>.


Spolszczenie - Rezort
03.01.2008
19:33
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Może trzeba zainstalować najpierw patcha v.1.1.511 albo jeszcze innego?

03.01.2008
19:42
smile
[4]

Rezort [ Generaďż˝ ]

no wlasnie u mojego kolegi normalnie sie zainstalowalo

03.01.2008
19:46
[5]

Zebius [ Konsul ]

Nie wiem czy to spolszczenie z płytki, co masz jest takie samo jak to ze strony Cenegi, które u mnie zainstalowało się bez problemu na Edycji Kolekcjonerskiej ENG 1.0. To spolszczenie z Cenegi zawiera w sobie patch 1.1, na to trzeba było jeszcze zainstalować patch 1.2 PL.

03.01.2008
19:49
smile
[6]

Rezort [ Generaďż˝ ]

no ja mam to samo no i kurna taki blad

03.01.2008
19:50
[7]

Zebius [ Konsul ]

A nie instalowałeś wcześniej jakiegoś patcha?

03.01.2008
20:02
smile
[8]

Rezort [ Generaďż˝ ]

przeinstalowalem gre i pomoglo :)


THX za pomoc

03.01.2008
20:26
smile
[9]

Rezort [ Generaďż˝ ]

nie jednak nie pomoglo, kurde musze se sciagnac pirata moze pirat zadziala

04.01.2008
15:35
[10]

Rezort [ Generaďż˝ ]

wiecie co doszlem dow niosku ze to path nie chce mi sie zainstalowac,chyba, wszytsko sie robi ale juz nie wysakkuje potem instalacja do spolszczenia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.