
Rezort [ Generaďż˝ ]
Spolszczenie
Kurcze zaraz padne ze zlosci, kupilem sobie oryginalnego Obliviona i mam plytke path PL. Lecz mi sie nie chce zainstalowac spolszczenie. Pisze mi ze jakis Old file i cos tam dalej. O co chodzi ?? thx za odpowiedz
mirencjum [ operator kursora ]
Może trzeba zainstalować najpierw patcha v.1.1.511 albo jeszcze innego?

Rezort [ Generaďż˝ ]
no wlasnie u mojego kolegi normalnie sie zainstalowalo
Zebius [ Konsul ]
Nie wiem czy to spolszczenie z płytki, co masz jest takie samo jak to ze strony Cenegi, które u mnie zainstalowało się bez problemu na Edycji Kolekcjonerskiej ENG 1.0. To spolszczenie z Cenegi zawiera w sobie patch 1.1, na to trzeba było jeszcze zainstalować patch 1.2 PL.

Rezort [ Generaďż˝ ]
no ja mam to samo no i kurna taki blad
Zebius [ Konsul ]
A nie instalowałeś wcześniej jakiegoś patcha?

Rezort [ Generaďż˝ ]
przeinstalowalem gre i pomoglo :)
THX za pomoc

Rezort [ Generaďż˝ ]
nie jednak nie pomoglo, kurde musze se sciagnac pirata moze pirat zadziala
Rezort [ Generaďż˝ ]
wiecie co doszlem dow niosku ze to path nie chce mi sie zainstalowac,chyba, wszytsko sie robi ale juz nie wysakkuje potem instalacja do spolszczenia