GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nvidia zamiast Intela ???

03.01.2008
19:11
smile
[1]

hehe_player [ Legionista ]

Nvidia zamiast Intela ???

Mam integre intel 82945g express chipset family chciałbym ją zmienić na lepszą. Czy to będzie dobre


Za pomoc z góry dzięki.

03.01.2008
19:13
[2]

SanthiX [ Almost Saint ]

Ile masz kasy? Czy potrzebujesz obsługi DirectX 10?

03.01.2008
19:13
[3]

Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]

za tą cenę nie będzie dobre

03.01.2008
19:28
[4]

hehe_player [ Legionista ]

No co do directX 10... tak. Co najmniej 256MB... TAK!

No i to tyle.

03.01.2008
19:31
[5]

Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]

a do jakiej kwoty??

03.01.2008
19:39
[6]

hehe_player [ Legionista ]

ok.400zł.

03.01.2008
19:41
[7]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

"Co najmniej 256MB" - złe podejście.
Jakie masz złącze?

03.01.2008
19:51
[8]

hehe_player [ Legionista ]

Sprecyzuj nie znam się aż tak na sprzęcie a jak się domyślam chodzi o jakiś znak stop w ilości MB na grafice. Nie wiem.

03.01.2008
19:51
smile
[9]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

AGP czy PCI-e




Po temacie już myślałem, że nVidia zastąpi Intela...
Hehe, na szczęście się pomyliłem.

03.01.2008
20:09
[10]

Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]

AGP czy PCI-e

naprawdę- trudno się domyśleć- zwłaszcza patrząc w link z 1 postu

do 400zł nie kupisz żadnej karty która wykorzysta DX10- jednak jeśli już to ta karta która podałeś to dobry wybór (jednak da się ją kupic taniej)- ja jednak proponowałbym kupić starsze i lepsze karty bez DX10 (bo na nic ci się to nie przyda z 8600)

03.01.2008
21:07
[11]

hehe_player [ Legionista ]

Przepraszam pomyliłem się nie chce DirectX 10 i mam PCI.

03.01.2008
21:17
[12]

Slow Motion [ Konsul ]

Poszukaj jakiś Radków X1950.

03.01.2008
21:18
smile
[13]

Arxel [ Legend ]

Hm.. Ja mam 8600GT, DX10, a gram tylko pod DX9...
Czy powinienem sprzedać aktualną kartę i kupić coś z serii GF7?

03.01.2008
21:21
[14]

hehe_player [ Legionista ]

Przepraszam muszę jeszcze wtrącić że ma to być karta do gier(tych nowych).

03.01.2008
21:22
[15]

Arxel [ Legend ]

Podaj resztę konfiguracji swojego komputera - będzie łatwiej coś dobrac, by reszta sprzętu nie hamowała karty...

04.01.2008
07:54
[16]

hehe_player [ Legionista ]

Intel Core 2 Duo D4600 2 x 2.40 GHz,
1,99 GB RAM

Jak co to mogę jeszcze sieciówkę.

04.01.2008
09:54
[17]

MUNDZIO [ fitam fas ciule ]

sieciowki nie trzeba, tak jak koledzy mowia wyzej , do 400 zl kupisz radeona x1950 pro/gt , do najmocniejszej wersji (XTX) musial bys dolozyc jeszcze ok ~100 zl.

04.01.2008
11:10
[18]

Wolvi [ Legionista ]

1,99 GB RAM

Leje :D

04.01.2008
11:45
[19]

yeef [ Pretorianin ]

Wolvi ---> Śmieszne? ee nie wydaje mi się. koleś się nie zna i pisze co widzi, ja bym się śmiał jakby to napisał ktoś, kto się zna 1,99zł XD :)

Podpisuje się pod x1950 pro/gt

04.01.2008
14:55
[20]

hehe_player [ Legionista ]

ok dzięki.

04.01.2008
19:09
[21]

hehe_player [ Legionista ]

Wybrałem GT i mam jeszcze jedno pytanie czy na aktualnej karcie graficznej pójdzie mi Splinter Cell: Chaos Teory i może nawet tak mulić żeby grać normalnie się dało.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.