
hehe_player [ Legionista ]
Nvidia zamiast Intela ???
Mam integre intel 82945g express chipset family chciałbym ją zmienić na lepszą. Czy to będzie dobre
Za pomoc z góry dzięki.
SanthiX [ Almost Saint ]
Ile masz kasy? Czy potrzebujesz obsługi DirectX 10?
Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]
za tą cenę nie będzie dobre
hehe_player [ Legionista ]
No co do directX 10... tak. Co najmniej 256MB... TAK!
No i to tyle.
Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]
a do jakiej kwoty??
hehe_player [ Legionista ]
ok.400zł.
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
"Co najmniej 256MB" - złe podejście.
Jakie masz złącze?
hehe_player [ Legionista ]
Sprecyzuj nie znam się aż tak na sprzęcie a jak się domyślam chodzi o jakiś znak stop w ilości MB na grafice. Nie wiem.

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
AGP czy PCI-e
Po temacie już myślałem, że nVidia zastąpi Intela...
Hehe, na szczęście się pomyliłem.
Mały czołg porucznika Grubera [ Konsul ]
AGP czy PCI-e
naprawdę- trudno się domyśleć- zwłaszcza patrząc w link z 1 postu
do 400zł nie kupisz żadnej karty która wykorzysta DX10- jednak jeśli już to ta karta która podałeś to dobry wybór (jednak da się ją kupic taniej)- ja jednak proponowałbym kupić starsze i lepsze karty bez DX10 (bo na nic ci się to nie przyda z 8600)
hehe_player [ Legionista ]
Przepraszam pomyliłem się nie chce DirectX 10 i mam PCI.
Slow Motion [ Konsul ]
Poszukaj jakiś Radków X1950.

Arxel [ Legend ]
Hm.. Ja mam 8600GT, DX10, a gram tylko pod DX9...
Czy powinienem sprzedać aktualną kartę i kupić coś z serii GF7?
hehe_player [ Legionista ]
Przepraszam muszę jeszcze wtrącić że ma to być karta do gier(tych nowych).
Arxel [ Legend ]
Podaj resztę konfiguracji swojego komputera - będzie łatwiej coś dobrac, by reszta sprzętu nie hamowała karty...
hehe_player [ Legionista ]
Intel Core 2 Duo D4600 2 x 2.40 GHz,
1,99 GB RAM
Jak co to mogę jeszcze sieciówkę.
MUNDZIO [ fitam fas ciule ]
sieciowki nie trzeba, tak jak koledzy mowia wyzej , do 400 zl kupisz radeona x1950 pro/gt , do najmocniejszej wersji (XTX) musial bys dolozyc jeszcze ok ~100 zl.
Wolvi [ Legionista ]
1,99 GB RAM
Leje :D
yeef [ Pretorianin ]
Wolvi ---> Śmieszne? ee nie wydaje mi się. koleś się nie zna i pisze co widzi, ja bym się śmiał jakby to napisał ktoś, kto się zna 1,99zł XD :)
Podpisuje się pod x1950 pro/gt
hehe_player [ Legionista ]
ok dzięki.
hehe_player [ Legionista ]
Wybrałem GT i mam jeszcze jedno pytanie czy na aktualnej karcie graficznej pójdzie mi Splinter Cell: Chaos Teory i może nawet tak mulić żeby grać normalnie się dało.