gromusek [ Street View ]
Mała prośba leniwca. Prezentacja w PowerPoincie
Witam.
Na jakaś ocenę z informatyki (wykłady) potrzebuje jakiejkolwiek prezentacji z PowerPointa. Wymogi: 10-20 stron. Mam dużo zaliczeń i nie chce mi sie ich robić, leniwy jestem. jeśli ktokolwiek ma jakąś prezentacje i jest to jemu nie potrzebne może mi ją wysłać. Fajnie by było, żeby nie była to prezentacja ogólnodostępna z internetu.... W zamian gwarantuje.... dobre życzenia noworoczne, ale piwo wysłane pocztą polska ;]
Ps. Pozdrawiam ludzi którzy będą nabijali posty, pisząc bezsensowne posty

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Co sie bede pytal :P Dobra poszlo na adres z profilu ;)
Tomus665 [ Legend ]
Sprawdź @.
gromusek [ Street View ]
podziekowal Panowie ;] kto ma jeszcze jakies prosze wysylac ;] wygrany dostanie piwo ;]
gromusek [ Street View ]
kurcze... niestety prezentacje nadeslane przez Was byly zbyt szczegolowe. Potrzebuje cos w stylu czym jest komputer, albo ,,Miasto Zakopane''.
Drodzy forumowicze przysyłajcie mam tylko 2 dni :P

hilander [ ]
<------
gromusek [ Street View ]
hilander >> ha ha ha ;]
NIEAKTUALNE

Macu [ Santiago Bernabeu ]
To mi też mógłby ktoś coś podesłać. Mam jakąś na kompie o Unii Europejskiej, ale to tak trochę głupio, skoro temat jest dowolny.
gromusek [ Street View ]
poszlo

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Dzięki, ale strasznie długie. :)