GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mała prośba leniwca. Prezentacja w PowerPoincie

03.01.2008
18:34
[1]

gromusek [ Street View ]

Mała prośba leniwca. Prezentacja w PowerPoincie

Witam.
Na jakaś ocenę z informatyki (wykłady) potrzebuje jakiejkolwiek prezentacji z PowerPointa. Wymogi: 10-20 stron. Mam dużo zaliczeń i nie chce mi sie ich robić, leniwy jestem. jeśli ktokolwiek ma jakąś prezentacje i jest to jemu nie potrzebne może mi ją wysłać. Fajnie by było, żeby nie była to prezentacja ogólnodostępna z internetu.... W zamian gwarantuje.... dobre życzenia noworoczne, ale piwo wysłane pocztą polska ;]

Ps. Pozdrawiam ludzi którzy będą nabijali posty, pisząc bezsensowne posty

03.01.2008
18:36
smile
[2]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Co sie bede pytal :P Dobra poszlo na adres z profilu ;)

03.01.2008
18:40
[3]

Tomus665 [ Legend ]

Sprawdź @.

03.01.2008
18:41
[4]

gromusek [ Street View ]

podziekowal Panowie ;] kto ma jeszcze jakies prosze wysylac ;] wygrany dostanie piwo ;]

07.01.2008
11:14
[5]

gromusek [ Street View ]

kurcze... niestety prezentacje nadeslane przez Was byly zbyt szczegolowe. Potrzebuje cos w stylu czym jest komputer, albo ,,Miasto Zakopane''.
Drodzy forumowicze przysyłajcie mam tylko 2 dni :P

07.01.2008
11:51
smile
[6]

hilander [ ]

<------

07.01.2008
11:53
[7]

gromusek [ Street View ]

hilander >> ha ha ha ;]

NIEAKTUALNE

07.01.2008
12:06
smile
[8]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

To mi też mógłby ktoś coś podesłać. Mam jakąś na kompie o Unii Europejskiej, ale to tak trochę głupio, skoro temat jest dowolny.

07.01.2008
12:11
[9]

gromusek [ Street View ]

poszlo

07.01.2008
12:26
smile
[10]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Dzięki, ale strasznie długie. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.