
deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Avaria
Pewnie było, ale warto przypomnieć ... rewelacyjny kawałek :]

darek_dragon [ 42 ]
Zgiń, przepadnij!

Veriqs [ RASENGAN ]
LoL

Hugunumana [ Konsul ]
<-------

sliwonk [ Pretorianin ]
co to ma być ??!!??!! jeszcze ocenka 0,1/10 .....

hctkko. [ Konsul ]
older than internet ;)