GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rok 2008 w kinematografii, Waszym okiem.

03.01.2008
17:06
[1]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Rok 2008 w kinematografii, Waszym okiem.

Zrobiłem wątek o mijającym roku, ale myślę, że warto troche powróżyc :)

Na jakie filmy czekacie najbardziej w 2008 roku? To samo tyczy sie seriali?


Macie jakieś znakomite zapowiedzi, trailery, itd? Wrzucajcie je proszę w tym wątku, można by dzieki temu w jednym miejscu wszystkie najlepsze trailery, plus nowinki umieszczać w jednym miejscu i życie kinomaniaka od razu stałoby sie prostrze :)


Filmy

- niestety brak, na nic nie czekam, a szkoda :/ Mam nadzieję, ze do czegoś mnie zachęcicie :)

No moze na Obcy kontra Predator 2, ale zdaje sie, ze to juz wyszło i jest bez rewelacji :)


Seriale

Tutaj to juz standard.

Prison Break, Lost, Heroes, Supernatural, Dexter...

Czekam na kontunuacje tych seriali, jednak biorąc pod uwage strajk w Ameryce może byc z tym nie za wesoło, już nie mowiąc o nowych serialach, bo takie ( dobre ) mogą zwyczajnie nie powstać, a szkoda :/

03.01.2008
17:08
smile
[2]

Kompo [ Legend ]

Jeżeli chodzi o seriale to czekam niecierpliwie na Dextera 3, Lost 4, Skins 2 oraz kolejne odcinki Kyle XY 2, Psych 2 i Chuck.

03.01.2008
17:11
[3]

shame_on_you [ trainspotting ]

Co podczas ostatniej wizyty w kinie wpadło mi w oko :)

Jumper:


I Am Legend:


i oczywiście Cloverfield (żałosna polska nazwa "Projekt: Monster"):

03.01.2008
17:13
[4]

Kurdt [ Legend ]

Nie orientowałem się za bardzo. Z najbliższych pewnie pójdę na "Across the Universe" się powkurwiać, a w potem na "Control" w tym samym celu. Chociaż to drugie ma nawet szansę być przyzwoite sądząc po trailerach.

03.01.2008
17:13
[5]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

w 2008 roku powita nas Indiana Jones, Batman i cos tam jeszcze

03.01.2008
17:14
[6]

CHESTER80 [ old snake ]

Z seriali czekam na Losta, Dextera i 24. A co do filmów to jest ich sporo i liczę że okażą się dobre. A najbardziej czekam na:

-Rambo
-Cloverfield
-Indiana Jones
-There Will Be Blood

03.01.2008
17:16
smile
[7]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Nowy Rambo,OMG, całkiem zapomniałem o tym filmie! To będzie film który trzeba zobaczyć :)

Poprosze o jakies filmiki promocyjne, zdaje się, że cos takiego widziałem, ale nie pamiętam gdzie :)

03.01.2008
17:17
[8]

PatriciusG [ pink floyd ]

MACHETE


Jak ktoś nic nie wie o tym filmie to niech sobie zobaczy sam początek 'Grindhouse: Planet Terror'

03.01.2008
17:19
[9]

CHESTER80 [ old snake ]

Proszę, tu masz sporo na temat Rambo 2008:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.