snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Rok 2008 w kinematografii, Waszym okiem.
Zrobiłem wątek o mijającym roku, ale myślę, że warto troche powróżyc :)
Na jakie filmy czekacie najbardziej w 2008 roku? To samo tyczy sie seriali?
Macie jakieś znakomite zapowiedzi, trailery, itd? Wrzucajcie je proszę w tym wątku, można by dzieki temu w jednym miejscu wszystkie najlepsze trailery, plus nowinki umieszczać w jednym miejscu i życie kinomaniaka od razu stałoby sie prostrze :)
Filmy
- niestety brak, na nic nie czekam, a szkoda :/ Mam nadzieję, ze do czegoś mnie zachęcicie :)
No moze na Obcy kontra Predator 2, ale zdaje sie, ze to juz wyszło i jest bez rewelacji :)
Seriale
Tutaj to juz standard.
Prison Break, Lost, Heroes, Supernatural, Dexter...
Czekam na kontunuacje tych seriali, jednak biorąc pod uwage strajk w Ameryce może byc z tym nie za wesoło, już nie mowiąc o nowych serialach, bo takie ( dobre ) mogą zwyczajnie nie powstać, a szkoda :/

Kompo [ Legend ]
Jeżeli chodzi o seriale to czekam niecierpliwie na Dextera 3, Lost 4, Skins 2 oraz kolejne odcinki Kyle XY 2, Psych 2 i Chuck.
shame_on_you [ trainspotting ]
Co podczas ostatniej wizyty w kinie wpadło mi w oko :)
Jumper:
I Am Legend:
i oczywiście Cloverfield (żałosna polska nazwa "Projekt: Monster"):
Kurdt [ Legend ]
Nie orientowałem się za bardzo. Z najbliższych pewnie pójdę na "Across the Universe" się powkurwiać, a w potem na "Control" w tym samym celu. Chociaż to drugie ma nawet szansę być przyzwoite sądząc po trailerach.
Prince_michal [ Generaďż˝ ]
w 2008 roku powita nas Indiana Jones, Batman i cos tam jeszcze
CHESTER80 [ old snake ]
Z seriali czekam na Losta, Dextera i 24. A co do filmów to jest ich sporo i liczę że okażą się dobre. A najbardziej czekam na:
-Rambo
-Cloverfield
-Indiana Jones
-There Will Be Blood

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
Nowy Rambo,OMG, całkiem zapomniałem o tym filmie! To będzie film który trzeba zobaczyć :)
Poprosze o jakies filmiki promocyjne, zdaje się, że cos takiego widziałem, ale nie pamiętam gdzie :)
PatriciusG [ pink floyd ]
MACHETE
Jak ktoś nic nie wie o tym filmie to niech sobie zobaczy sam początek 'Grindhouse: Planet Terror'
CHESTER80 [ old snake ]
Proszę, tu masz sporo na temat Rambo 2008: