whiter [ Generaďż˝ ]
najlepsza firma i jej gry--część 1
NOWY WĄTEK I NOWA ZABAWA!
mini regulamin:
1.osoba wymienia firmę i jej grę (np. ubisoft-prince of persia the two thrones)
2.osoba wstawia propozycję się tylko jeden raz
3.po dodaniu 20 propozycji (nie wolno powtarzać firme i jej gre!) rozpoczyna się głosowanie które trwa 4 dni.
4. po ogłoszeniu zwycięzcy zastanie stworzona nowa część
5.można wstawiać tytuły gier które miały już premiere.
to będzie mniej więcej tak:
1.codemasters--operation flagsonpoint--( nick na GOL'u)
zaczynamy!
maviozo [ Man with a movie camera ]
2. Blizzard - Diablo II LOD - maviozo
MientusPL [ Konsul ]
3. Westwood - Command & Conquer:Red Alert - MientusPL
3w [ Generaďż˝ ]
1. Codemasters--operation flagsonpoint - whiter
2. Blizzard - Diablo II LOD - maviozo
3. Westwood - Command & Conquer:Red Alert - MientusPL
4. Ubisoft - Prince of Persia the Two Thrones - 3w
xD
tak wogóle to wedlug mnie to 20 pozycji to za dużo
SanthiX [ Almost Saint ]
1. Codemasters--operation flagsonpoint - whiter
2. Blizzard - Diablo II LOD - maviozo
3. Westwood - Command & Conquer:Red Alert - MientusPL
4. Ubisoft - Prince of Persia the Two Thrones - 3w
5. Piranha Bytes - Gothic - SanthiX