GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niesamowite zdjęcia ruin

03.01.2008
16:39
[1]

req_ [ wet and dirty ]

Niesamowite zdjęcia ruin

Przypadkiem natrafiłem na takie stronki:










Można tu obejrzeć naprawdę ciekawe zdjęcia opuszczonych pomieszczeń i zdewastowanych budynków ;)


Niesamowite zdjęcia ruin - req_
03.01.2008
16:50
[2]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Zdjęcia zdjęciami, ale byc w takim budynku i poczuć ten klimat, to jest dopiero coś.

Muszę wybrac się kiedyś do Prypecia koło Czarnobyla:D

03.01.2008
16:50
smile
[3]

Adamek22 [ Dr Onan ]

wszystko fajnie .. tylko po co ?

03.01.2008
16:52
smile
[4]

Cypher. [ a piece of strange ]

a tu polska strona,

03.01.2008
16:52
[5]

req_ [ wet and dirty ]

Adamek22: akurat to znalazłem na stronce z inspiracjami do tworzenia map do gier ;) Obok screen z takiej mapki do Quake 4:


Niesamowite zdjęcia ruin - req_
03.01.2008
16:54
[6]

Conath [ Generaďż˝ ]

o, cos czuje ze w STALKER`a ci sie fajnie gralo:P

03.01.2008
17:06
[7]

MaciekJ [ Konsul ]

yeah, rudery rox ;]
Zawsze w przedszkolu jak mielismy cos narysowac to rysowalem ruiny, bo nic innego nie umialem :)
Ciekawe fotki Req ;]
Pozdawiam ! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.