req_ [ wet and dirty ]
Niesamowite zdjęcia ruin
Przypadkiem natrafiłem na takie stronki:
Można tu obejrzeć naprawdę ciekawe zdjęcia opuszczonych pomieszczeń i zdewastowanych budynków ;)
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Zdjęcia zdjęciami, ale byc w takim budynku i poczuć ten klimat, to jest dopiero coś.
Muszę wybrac się kiedyś do Prypecia koło Czarnobyla:D

Adamek22 [ Dr Onan ]
wszystko fajnie .. tylko po co ?

Cypher. [ a piece of strange ]
a tu polska strona,
req_ [ wet and dirty ]
Adamek22: akurat to znalazłem na stronce z inspiracjami do tworzenia map do gier ;) Obok screen z takiej mapki do Quake 4:
Conath [ Generaďż˝ ]
o, cos czuje ze w STALKER`a ci sie fajnie gralo:P
MaciekJ [ Konsul ]
yeah, rudery rox ;]
Zawsze w przedszkolu jak mielismy cos narysowac to rysowalem ruiny, bo nic innego nie umialem :)
Ciekawe fotki Req ;]
Pozdawiam ! :)